وزیر نفت پاسخ دهد؟

شرکت بازرگانی گاز ایران یکی که از زیر مجموعه های وزارت نفت می باشد که در دور زدن تحریم های دور اول بسیار موفق عمل کرده و در حال حاضر نیز مشغول انجام همین اقدام است. اما بظاهر بدلیل نامه نگاری پیمانکاری که به خواسته های غیر قانونی اش عمل نشده یکباره مورد خشم وزیر نفت قرار می گیرد و دستور انحلال آن صادر می شود!

زن نفوذی وزارت نفت عامل انحلال شرکت بازرگانی گاز ایران ؟!

به گزارش گلستان24؛ شرکت بازرگانی گاز ایران یکی که از زیر مجموعه های وزارت نفت می باشد که در دور زدن تحریم های دور اول بسیار موفق عمل کرده و در حال حاضر نیز مشغول انجام همین اقدام است. اما بظاهر بدلیل نامه نگاری پیمانکاری که به خواسته های غیر قانونی اش عمل نشده یکباره مورد خشم وزیر نفت قرار می گیرد و دستور انحلال آن صادر می شود!

در حال حاضر که بنا به ادعای وزیر نفت صادرات ایران به صفر رسیده است و جناب ژنرال اگر بدنبال دور زدن تحریم های اربابان کفر هستند آیا راه این است که شرکتهای موفق را انحلال نمایند!

آقای زنگنه بفرمایند مگر شرکت های ملی راحتر از شرکت های فرعی تحریم نمی شوند و  تمام بار شکستن تحریم ها بر دوش این شرکت های کوچک نمی باشد پس دلیل انحلال این شرکت ها چیست؟

جناب آقای زنگنه؛ آیا منافع یک پیمانکار بر منافع کشور ارجح است که با نامه یک پیمانکار رای به انحلال این شرکت داده اید یا اینکه پای زن نفوذی دستگیر شده نیز در این ماجرا باز شده است؟

جناب وزیر اگر بفرموده شما؛ هیچ نفتی با نام ایران نمی شود صادر کرد باید دست تسلیم بالا برد و خود زنی کرد؟ پس حضرتعالی بفرمایید انحلال یک شرکت با سابقه درخشان در امر ارز آوری اگر خود زنی نیست پس چیست؟

مهندس گرانقدر! آیا فکر این را کرده اید که پس از انحلال یک شرکت موفق و سودآور و در اختیار واحد کاریابی قراردادن غریب ۱۵۰نفر علاوه بر باعث ایجاد ناراضیتی سازمانی و ایجاد سمت های موازی درسازمان مادر غیر از تحمیل هزینه های جانبی چه سودی برای وزارت نفت دارد؟

انتهای پیام/شهدای ایران

 

ارسال نظر

آخرین اخبار