عضو هیئت علمی دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی؛

علی اصغرنصرالله نژاد:دشمن دیگر گزینه ای برای مقابله جمهوری اسلامی ندارد به موج سواری متوسل شده است

دخترآبی و هتاکی ها برنامه ریزی شده اند/موضع قاطعانه سید حسن نصرالله به حاشیه برده شد

یه گزارش گلستان24؛علی اصغر نصرالله نژاد،عضوهیئت علمی دانشگاه منابع طبیعی گرگان در گفتگو با خبرنگار گلستان 24گفت:دشمن بیگانه و آمریکا از لحاظ بنیادین با جمهوری اسلامی و دین ما مشکل دارند واز هر حربه ای برای ضربه زدن به دین استفاده می کنند.

وی افزود:دختر خانمی خطایی انجام داد و اینجا مسئول مربوطه طبق قانون وارد شد تا رسیدگی کند.باید همه صبر کرده تا حقیقت ماجرا از راه قانونی بشنوند.

عضو هیئت علمی دانشگاه منابع طبیعی گرگان خاطرنشان کرد: آن هایی که دم از قانون می زنند چرا اینجا طبق قانون رفتار نمی کنند و نمی گذارند قانون کار خودش را کند؟مگر قانون گرایی چیست!

رئیس سابق بسیج اساتید گرگان:اینکه افراد از طریق مظلوم نمایی و قانون شکنی حرف خود را پیش ببرند،توهین به مردم است.

لزوم محکومیت فیفا

استاد دانشگاه منابع طبیعی گرگان  با اشاره به دخالت فیفا در پروژه دخترآبی گفت:فیفا از عوامل تهاجم فرهنگی است و اخیرا هم شاهد بودیم که غیر کارشناسانه در مسئله داخلی کشور ما دخالت کرد در حالی که ارتباطی با این فدراسیون نداشت. متاسفانه دولت و کارشناسان فرهنگی ما در مقابل چنین عملکردهایی کوتاه می ایند

نصرالله نژاد افزود:مگرقرن های قبل هستیم که ما نوکر و انها  ارباب  باشندما در جمهوری اسلامی هستیم و باید براساس قانون که میثاق ملت ما هست رفتار کرد،متاسفانه مسئولین فرهنگی و دانشگاهی ما سکوت کرده اند باید حرکتی انجام داد و فیفا را محکوم کرد و درخواست استعفا فرد خاطی صادر شود.

وی دخالت نهاد وافراد خارجی در مسائل داخلی کشور را خطرناک دانست و افزود:کارخطرناکی است که درباره موضوع جمهوری اسلامی و مسائل ریز کشور دخالت کندهرفدراسیون دخالت کند پس این کشور چه استقلالی دارد؟برچه مبنایی اداره شود؟وزرا و رئیس جمهور و اساتید و قانون چه کاره اند؟باید جامعه ما واکنش نشان دهد.

رئیس سابق بسیج اساتید با اشاره به بازی های سیاسی  که جایگاه زنان جامعه را تقلیل می دهد اما برای کسب منافع مورد نظر حزب صورت می گیرد گفت: فیفا به چه حق فرهنگ برهنگی را ترویج می کنددرجامعه مسلمان و معتقدبه اسم دفاع از شخص و ازادی فردی ،به ازادی جمعی از مردم توهین می کنداگر طرفدارمظلومین هستند چرا یمن و سوریه و پاکستان و....برای شما مهم نیستند؟

باید فدراسیون ما و بازیکنان استقلال  اگر دخالت کرد جوابگو باشند

وی افزود:اگر قرار باشد در هر مسئله ای هر شخص و ارگانی دخالت کند سنگ روی سنگ بند نمی شود.

نصرالله نژاد خاطرنشان کرد:تمدن نوین اسلامی که مطابق با فطرت بشر است در حال شکل گیری می باشد و دل های زیادی را به خودت جذب کرده است دشمن از هرلحاظ ذلیل شده و توان و حرف منطقی برای مقابله  نداردباید موج سواری کند.

هتاکی  امثال سلبریتی ها اتفاقی نیست.

این استاد دانشگاه با اشاره به هتاکی های اخیر یک سلبریتی اظهار کرد:این ها سربازی پیاده نظام هستند آن کسی که مدیریت دست اوست فرهنگ غرب است و نمی تواند جلورفت انقلاب را  تحمل کند  واین هتاکی ها  ساده  و اتفاقی نیست.

وی  ادامه داد:نظام سلطه از رئیس حکومت تا شکل خانواده ها را تعیین می کنند ومسائلی از این دست هم کاملا برنامه ریزی شده و خط گرفته است.برای ازبین بردن جبهه حق در طول این 40سال نا امید شدند که این درخت را از ریشه بکنند.

جناح های سیاسی نفع طلبانه واکنش نشان ندهند

رئیس سابق بسیج اساتید  با تاکید به لزوم برخورد عادلاته با همه خاطیان ،به نحوه ورود جناح ها در مسائل کشور از جمله قتل میترا استاد وخودسوزی سحر خدایاری اذعان داشت؛  نباید بین کسی فرق گذاشت وباید همه یکسان برخورد کنیم.اقای نجفی زمانی در کشور مسئولیتی داشت اما خطایی بزرگ مرتکب شده بود.باید قانونی با او برخورد می شد.این خانم هم  همین طور. و نباید منفعت طلبانه و جناحی با افراد و مسئله ها برخورد کنیم و هرجناحی  به دنبال نفع حزب خودش از اب گل الود ماهی بگیرد. نباید یک حرکت را به جناح دیگر نسبت دادافراد تریبون دار هر جناح باید پای کار بیایند و روشنگری کنند.

نصرالله نژاد با اشاره به موضع گیری مقتدرانه سیدحسن نصرالله گفت: چرا نباید موضع مقتدرانه سیدحسن نصرالله به اسرایل برجسته شود!و تمام موضع گیری های خط مقاومت با ایجاد حاشیه ،از اذهان دور شود!چرا نباید این موضوع به مخاطب عامه برسد! ایشان جواب دندان شکنانه ای به صهیونیست ها داد  ولی ما واکنش درخور نشان ندادیم.

وی افزود : در زمانی که موضع ما سازش و تسلیم بود چقدر به ما توهین می کردنداما ایشان مقتدرانه جواب دندان شکنانه ای دادند ما وظیفه داریم  عملکرد های خط مقاومت که تقویت جبهه حق محسوب می شود حمایت کنیم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

  • شهروند
    0

    احسنت

آخرین اخبار