مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان گفت: جشنواره نقاشی و خوشنویسی « مهربان، همچون پدر» با موضوع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در استان برگزار می‌شود.

جشنواره « مهربان، همچون پدر» با موضوع سردار شهید سلیمانی در گلستان برگزار می‌شود

به گزارش گلستان ۲۴؛ محبوبه رجب‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان با اشاره به برنامه‌های دهه فجر امسال اظهارداشت: جشنواره مهربان، همچون پدر در قالب نقاشی و خوشنویسی و با موضوع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ویژه کودکان و نوجوانان در دهه فجر امسال برگزار می‌شود.

وی گفت: فراخوان این جشنواره در روزهای ابتدایی ایام الله دهه فجر اعلام می‌شود و پس از دریافت آثار و داوری آنها در مراسمی از منتخبان تجلیل خواهدشد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان افزود: جشنواره قصه‌گویی و خاطرات انقلاب نیز با حضور خانواده‌های شاهد و ایثارگر و همچنین برپایی کارگاه‌های فرهنگی و هنری نیز در این ایام برنامه‌ریزی شده است.

وی ادامه داد: مهرواره شعر آفرینش، برگزاری جشنواره شعر پارسی، برگزاری مانور نقاشی از سوی کودکان در پارک شهر، حضور کودکان و نوجوانان در مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی و برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و تربیتی از دیگر برنامه‌های کارگروه کودک و نوجوان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان خواهدبود.

رجب‌نسب گفت: همچنین در دهه فجر امسال مرکز علوم و نجوم کانون پرورش فکری در مجتمع فرهنگی گرگان افتتاح می‌شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار