کمپانی shout، انیمیشن فرانسوی Jack and the Cuckoo-Clock Heart (جک و قلب ساعت) را به صورت دی وی دی و بلوری در هفتم اکتبر عرضه خواهد کرد. این انیمیشن به زبان فرانسوی اما با زیرنویس انگلیسی عرضه خواهد شد.

جک و قلب ساعت

کمپانی shout، انیمیشن فرانسوی Jack and the Cuckoo-Clock Heart (جک و قلب ساعت) را به صورت دی وی دی و بلوری در هفتم اکتبر عرضه خواهد کرد. این انیمیشن به زبان فرانسوی اما با زیرنویس انگلیسی عرضه خواهد شد.

خلاصه داستان:

این انیمیشن از رمان پرفروش فرانسوی اقتباس شده است. داستان انیمیشن "جک" در اواخر قرن نوزدهم میلادی در ادینبرگ می‌گذرد. جک دراین شهر و دریک روز خیلی سرد متولد می‌شود. سرمای هوا به حدی است که موجب می‌شود قلب او یخ بزند."مدالین" مامای جک، جان او را با گذاشتن قلب یک ساعت کوکو (ساعتی که زنگی با صدای فاخته دارد) نجات می‌دهد.

اما به جک هشدار می‌دهد که برای اینکه زنده بماند باید از قوانین اطاعت کند، هرگز نبایدعقربه های ساعت را لمس کند، نباید به خاطرعصبانیت، کنترل خود را از دست بدهد و او هرگز، نباید عاشق شود. اما یک روز وقتی جک دختری زیبا را درحال آواز خواندن در خیابان می‌بیند، عقربه‌های ساعت او شروع به چرخیدن می‌کنند و او در جستجویی عاشقانه، به دنبال آن دختر می‌رود و به دنبال او از اسکاتلند تا پاریس و تمام مسیر تا اندالوزیا را طی می‌کند.

Jack and the Cuckoo-Clock Heart

صداپیشگان این انیمیشن را نیز افراد با تجربه و خوش سابقه­ای برعهده داشته‌اند که از آن جمله می‌توان به "ارلاندو سیل" (فیلم غرور و تعصب) اشاره کرد.

این انیمیشن داستانی بسیار عاشقانه و رومانتیک دارد. به همین دلیل پیش­بینی می‌شود با استقبال خوبی نیز در بین مخاطبان مواجه شود.[1]

2-1.آقای پیکلز، سپتامبر به سینما می­آید

کمپانی ادالت سویم در نظر دارد انیمیشن Mr.Pickels را در بیست ویکم سپتامبر سال جاری روانه­ی سینما کند. این انیمیشن به همراه فصل هشتم مجموعه Squidbillies ارائه خواهند شد. این انیمیشن در بستر شهری کوچک و قدیمی شکل می‌گیرد که آرام آرام به شهری مدرن تبدیل می‌شود. داستان حول محور یک خانواده خوب و مثبت و پسر بی­گناه شش ساله آنها به نام "تامی" می‌چرخد. بهترین دوست تامی، آقای پیکلز است که دور از چشم خانواده تامی، با نیروهای شیطانی خود او را به قتل، معلول کردن قربانیان خود وادار می‌کند.

سری جدید این مجموعه توسط شرکت "هات هوس" تهیه شده­است و کارگردانی آن را "ویل کارسولا " و "دیو استوارت" برعهده دارند. دراین سری "بروک شیلدز " نیز به عنوان بازیگر مهمان حضور دارد.

فصل جدید مجموعه پرطرفدار Squidbillie که توسط "جیم فورتیر" و "دیو ویلیس" ساخته شده بود به مسائل و معضلات آمریکا از جمله نابرابری در ازدواج می‌پردازد. این کار همچنین به بررسی گونه‌های مختلف جانوران نیز پرداخته است.

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار