امضای آیت الله خامنه ای پای کتابی برای عماد مغنیه + تصویر

به گزارش گلستان۲۴؛رهبر انقلاب امضایی با خط خودشان بر کتاب سردار مقاومت؛ عماد مغنیه زدند و شاید این امضای فرمانده کل قوا بر کتاب سردار حزب‌الله پیامی روشن به دشمنان ایران باشد.

کانال تلگرامی نگار رسانه روایتی از حضور رهبر انقلاب در نمایشگاه کتاب را منتشر کرد.

2506597

این کتاب که در غالب ذکر خاطراتی از زمان تولد تا شهادت به بررسی زندگی نامه شعید عماد مغنیه، فرمانده نظامی حزب الله لبنان می‌پردازد، در ۳۶۶ صفحه و سه بخش زندگی نامه، ضمائم و تصاویر به قلم الهه آخرتی از سوی انتشارات باغ موزه دفاع مقدس منتشر شده است.
همرزمان لبنانی و ایرانی، چهره‌های مقاومت، روزنامه نگران و تحلیل گران، مادر، همسر، فرزندان و خواهران شهید از جمله کسانی هستند که هر یک سعی می‌کنند تا دریچه جدیدی به شناخت عمادِ مقاومت باز کنند. در بخش ضمائم کتاب هم سخنرانی‌ها و مصاحبه‌هایی کمتر دیده و شنیده شده حول شخصیت و فعالیت‌های این شهید گران قدر گنجانده شده است.
شهید عماد مغنیه ملقب به حاج رضوان یکی از فرماندهان ارشد حزب الله لبنان بود که بعد از ۲۵ سال تحت فشار گذاشتن رژیم صهیونیستی و تحت تعقیب سرویس‌های جاسوسی بین المللیقرار گرفتن، در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۸۶ در کفرسوسه سوریه به شهادت رسید.
علاقه مندان جهت تهیه این کتاب می‌توانند به غرفه انتشارات باغ موزه دفاع مقدس واقع در سالن ناشران عمومی، نبش راهرو ۱۰، غرفه ۱۸ مراجعه کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار