ملاح گفت: تیم کشتی استان گلستان به دلیل مشکلات مالی سال گذشته و عدم جذب حامی مالی از مسابقات کشور انصراف داد.

انصراف تیم کشتی استان گلستان از مسابقات کشور

به گزارش گلستان ۲۴؛ «محمد حسین ملاح» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: سال گذشته در لیگ دسته یک و برتر تیم خوبی از استان داشتیم و همچنین میزبانی زیادی در سطح استان اتفاق افتاد و رویدادهای خوبی را رقم زدیم.

 

رئیس هیئت کشتی استان گلستان ادامه داد: متاسفانه از ابتدای سال با توجه به مسئله سیل و تغییر و تحول در مدیریت ارشد استان با وجود هماهنگی ها و پیگیری هایی که انجام شد نتوانستیم مانند سال گذشته در لیگ تیم داری کنیم.

 

ملاح خاطرنشان کرد: متاسفانه علی رغم هماهنگی با فدراسیون، استانداری و اداره کل ورزش و جوانان و پیگیری های مدیرکل نتوانستیم به این مهم دست پیدا کنیم و از نظر مالی امسال حمایت لازم اتفاق نیفتاد و اداره کل راه شهرسازی امسال اعتباراتش به میزانی نبود که بتواند تیم داری کند و سایر دستگاه ها نیز با مشکل مالی روبه رو بودند.

 

وی یادآور شد: سال گذشته به صورت خصوصی و مشارکت مردمی در دسته یک نیز نماینده داشتیم ولی متاسفانه مطالبات ورزشکاران بومی که جذب شده بود پرداخت نشد و این تیم نیز انصراف داد.

 

رئیس هیئت کشتی استان گلستان یادآور شد: اگر در لیگ برتر یک حامی مالی قوی در بخش خصوصی پیدا می کردیم می توانستیم تیم داری کنیم.

 

ملاح بیان کرد: با حداقل هزینه در سال گذشته تیم داری کردیم و برای دسته یک با 170 میلیون تومان و در لیگ برتر با 400 میلیون تومان توانستیم تیم را ببندیم.

 

ملاح با بیان اینکه تیم هایی که امسال در لیگ حضور یافتند حداقل یک میلیارد تومان هزینه برای تیم در نظر گرفتند، افزود: حضور تیم در لیگ و دسته یک اثرات مثبتی در استان گلستان داشت و امیدواریم بتوانیم سال آینده نماینده ای از استان گلستان در مسابقات کشوری داشته باشیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار