مدیرکل کمیته امداد گلستان گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر متمرکز ۲۲ مرکز نیکوکاری کمیته امداد استان گلستان به طور متمرکز افتتاح شد.

۲۲ مرکز نیکوکاری کمیته امداد استان گلستان افتتاح شد

مدیرکل کمیته امداد گلستان گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر متمرکز ۲۲ مرکز نیکوکاری کمیته امداد استان گلستان به طور متمرکز افتتاح شد.

به گزارش گلستان 24، عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان اظهارکرد: ۲۲ مرکز نیکوکاری با هدف کمک به نیازمندان و محرومان به مناسبت۲۲ بهمن ماه، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر افتتاح شد.

وی با توجه به افتتاح مرکز نیکوکاری حج و زیارت استان در دهه فجر سالجاری افزود:  ۲ مرکز نیکوکاری با رویکرد اشتغال ، یک مرکز با ارائه خدمات مشاوره ومددکاری ، یک مرکز تخصصی خدمات مسکن ، ۲ مرکز دانشگاهی ، یک مرکز تخصصی درمانی و ۱۵ مرکز نیز با محوریت محلات و مساجد در این مراسم به صورت متمرکز بهره برداری شد.

بابایی با اشاره به فعالیت ۲۶۲ مرکز نیکوکاری در سراسر استان،خاطر نشان کرد: مراکز نیکوکاری در ۱۰ ماهه سال جاری تاکنون با کمک و همراهی خیران و مردم نوعدوست توانست بیش از ۶۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان مشارکت نقدی و غیر نقدی برای کمک به نیازمندان را جمع آوری کند.

وی مراکز نیکوکاری را حلقه اتصال نیکوکاران با نیازمندان و مددجویان کمیته امداد دانست و افزود: کمیته امداد با هدف واگذاری امور خیریه به عموم مردم و تسریع در رسیدگی به امور فقرا و نیازمندان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در درون محله‌ها اقدام به راه اندازی  این مراکز کرده است.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به رویکرد برون سپاری خدمات این نهاد به مردم تصریح کرد: مراکز نیکوکاری به عنوان بازوی کمیته امداد در تسریع کمک به نیازمندان باهدف رفع فقر و محرومیت مستضعفان، کمک‌های مردمی را جمع‌آوری کرده و در اختیار نیازمندان واقعی قرار می‌دهند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار