معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی گلستان خبر داد

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی گلستان از مشارکت بیش از ۷ میلیارد ریالی خیرین در پویش نذرحسینی اداره کل بهزیستی گلستان خبر داد.

مشارکت ۷ میلیارد ریال خیرین در پویش نذر حسینی

به گزارش گلستان 24، فرشته کابوسی  گفت: با آغاز ماه محرم الحرام و با توجه به ادامه داشتن شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور این اداره کل اقدام به راه‌اندازی پویش نذر حسینی کرد.

وی افزود: در این پویش که به جهت جمع‌آوری کمک خیرین در ماه محرم و صفر به جامعه بزرگ بهزیستی صورت گرفت در 10 روز اول بیش از 20 هزار و 360 پرس غذای گرم با ارزش 5 میلیارد و 800 میلیون ریال تهیه و توزیع شد.

کابوسی ادامه داد: همچنین خیرین و نیکوکاران در راستا فرمایشات مقام معظم رهبری(مدالظله العالی) مبنی بر ادامه داشتن مواسات مومنانه نسبت به تهیه و توزیع 491 بسته معیشتی و بهداشتی به مبلغ یک میلیارد 422 میلیون ریال در جامعه هدف بهزیستی گلستان اقدام کردند.

معاون مشارکت های مردمی بهزیستی گلستان تصریح کرد: مردم خیراندیش استان همچنین نذورات نقدی خودرا به مبلغ 66 میلیون 600 هزار ریال تقدیم نیازمندان  تحت پوشش این سازمان کردند.

وی در پایان با اشاره به ادامه دار بودن این پویش در گلستان تا پایان ماه صفر از مردم و خیرین خواست تا درصورت شرکت در این پویش هدایا و نذورات خود را به ادارات بهزیستی محل سکونت خود و یا از طریق کد دستوری #1480*1*6655* پرداخت و اقدام کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار