استاندار گلستان :

استاندار گلستان گفت: بسیج با همت و تلاش بی شایبه در حمایت و دستگیری از تمامی مظلومان در اقصی نقاط جهان مقبولیتی فراتر از مرزهای ملی دارد.

بسیج مقبولیتی فراتر از مرزهای ملی دارد

به گزارش گلستان 24، در بخشی از پیام روز شنبه علی محمد زنگانه استاندار گلستان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج آمده است: شجره طیبه بسیج که با درایت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) بنا شد، همواره در طول انقلاب اسلامی منشأ خیر و برکت بوده و در لحظه لحظه تاریخ پر فراز و نشیب جمهوری اسلامی نقش آفرینی نموده است.

در ادامه این پیام اضافه شد:‌ امروز بسیج به آنچنان بالندگی و توانمندی رسیده است که در حوزه های مختلف فرهنگی، عقیدتی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و حتی بهداشتی یاری بخش مردم شریف بوده و توانسته است بارهای سنگینی را از دوش نظام مقدس جمهوری اسلامی بردارد.

استاندار گلستان در این پیام خاطرنشان کرد:‌ به فرموده رهبر معظم انقلاب بسیج مکتبی ترین و مردمی ترین نیروی مقاومت جهانی است و این پاره تن مردم، توانسته است مقبولیتی فراتر از مرزهای ملی کسب کند و دستگیر تمامی مظلومان در اقصی نقاط دنیا باشد.

زنگانه فرا رسیدن هفته بسیج را به عموم مردم به ویژه بسیجیان استان که خالصانه در مسیر رشد و پیشرفت گلستان گام بر می دارند و با پیروی از ولایت، زمینه بالندگی و سربلندی استان و کشور را فراهم می آورند، تبریک گفت اظهار امیدواری کرد همراهی بسیج با کادر بهداشت و درمان در قالب طرح شهید سلیمانی، به کنترل هرچه بهتر و سریعتر این ویروس منحوس منجر گردد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار