فرمانده انتظامی گلستان:

فرمانده انتظامی گلستان گفت: در سال 1400 با تلاش شبانه روزی کارکنان پلیس امنیت اقتصادی استان، بیش از 131 میلیارد تومان کالای قاچاق کشف که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 79 درصد رشد داشته است.

کشف بیش از 131 میلیارد تومان کالای قاچاق در گلستان

به گزارش گلستان 24، سردار سعید دادگر اظهار کرد: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سالیان اخیر همواره تاکید فراوانی بر مقابله با پدیده شوم قاچاق کالا داشته اند که نشان از اهمیت این حوزه در اقتصاد داخلی کشور دارد.

فرمانده انتظامی گلستان، یکی از پیامدهای مخرب قاچاق کالا را تضعیف تولید داخل و افزایش نرخ بیکاری در کشور دانست و گفت: بیکاری، یکی از عوامل بسیار موثر در بروز جرایم و آسیب های اجتماعی است که رفع این آسیب ها، هزینه های گزافی به همراه دارد.

سردار دادگر در ادامه با اشاره به عملکرد پلیس استان در حوزه مقابله با قاچاق کالا اشاره کرد و گفت: در سال 1400 با تلاش شبانه روزی کارکنان پلیس امنیت اقتصادی استان، بیش از 131 میلیارد تومان کالای قاچاق کشف که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 79 درصد رشد داشته است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دستگیری یک هزار قاچاقچی در سال گذشته، تاکید کرد: امروز برخورد جدی با سودجویان و مخلان امنیت اقتصادی مطالبه ای عمومی بوده لذا همه دستگاه های متولی در این حوزه باید با تمام توان پای کار باشند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار