نماینده ولی فقیه در گلستان:

نماینده ولی فقیه در گلستان بخش بزرگی از امنیت موجود در جامعه را به خاطر مجاهدت های کارکنان نیروی انتظامی دانست .

حضور پلیس در جامعه به مردم احساس آرامش و امنیت می دهد

به گزارش گلستان 24، آیت الله سید کاظم نورمفیدی در دیدار با مسئولان انتظامی گلستان به مناسبت گرامی داشت هفته فراجا با بیان اینکه پلیس برای حفظ تمامیت ارضی کشور و آرامش و آسایش مردم شهدای زیادی را تقدیم کرده است، افزود : پلیس در خط مقدم امنیت قرار دارد و فراجا سفره عظیمی از امنیت و آرامش را باز کرده و برای جان و مال، فرزندان، اقتصاد و امنیت ما آرامش ایجاد کرده است.

او با تاکید بر اینکه دشمنان نمی‌توانند ایران قدرتمند را بپذیرند و با توطئه‌های گوناگون سعی بر آسیب زدن به آن را دارند افزود: در حوادث اخیر بحث حجاب و بی حجابی بهانه است و دشمنان با سوء استفاده از احساسات و عواطف جوانان و نوجوانان قصد دارند استقلال ما را از بین ببرند، اما نمی‌دانند که دختران و زنان جامعه ما فاطمی و زینب گونه هستند.

نماینده، ولی فقیه در استان با قدردانی از عملکرد خدا پسندانه فراجا و فرماندهی انتظامی گلستان، کارکنان انتظامی را مایه اقتدار ایران اسلامی دانست و گفت: حضور پلیس در جامعه به مردم احساس امنیت و آرامش می‌دهد.

سردار سعید دادگر فرمانده انتظامی استان نیز در این دیدار با اشاره با شعار هفته فراجا تحت عنوان پلس خادم مردم، مردم حامی پلیس گفت: تامین امنیت و حفاظت از دستاورد‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی ماموریت مهم انتظامی است.

فرمانده انتظامی گلستان در ادامه مردم را سرمایه اجتماعی پلیس دانست و بیان داشت: بر اساس آخرین نظر سنجی‌ها و برآورد‌های صورت گرفته از مرکز، پلیس استان گلستان رتبه اول اعتماد مردم را در بین سایر استان‌های کشور کسب کرده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار