مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان مطرح کرد؛

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: نامگذاری هفته وحدت بیانگر اوج اسلام و انسان شناسی و البته احاطه مطلق بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به علوم جامعه شناسی است.

نامگذاری هفته وحدت بیانگر اوج اسلام و انسان شناسی امام بود

به گزارش گلستان 24، عباسعلی گرزین اظهار کرد: خط نورانی وحدت در گلستان همچنان استمرار داشته و با اتحاد و یکپارچگی دسیسه های دشمن را پوچ و باطل می کنیم.

وی افزود: با ابتکار و خلاقیت امام خمینی (ره) هفته وحدت نامگذاری شد تا با حرکتی حساب شده یک دسیسه بزرگ استکبار نقش بر آب شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: چند قرن فتنه انگیزی دشمنان برای ایجاد انشقاق و تفرقه در جمهوری اسلامی ایران با یک فرمان سنجیده امام خمینی (ره) باطل شد.

وی گفت: نامگذاری هفته وحدت بیانگر اوج اسلام و انسان شناسی و البته احاطه مطلق بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به علوم جامعه شناسی است.

گرزین ادامه داد: گلستان سرزمین برادری و برابری، سرزمین وحدت و تقریب و دیار زمینه ساز تمدن اسلامی است که باید با همت علما و خواص شیعه و سنی همچنان به عنوان یک الگوی شاخص وحدت، پایدار بماند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان بیان کرد: بزرگداشت هفته وحدت تجدید بیعت دوباره با آرمان‌های امام خمینی (ره)، امام خامنه ای و سردار سپهبد سلیمانی است که خوشبختانه در استان گلستان با صلابت و شکوه بی نظیری گرامی داشته می‌شود.

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار