معاون استاندار گلستان:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان همایش نغمه‌سرایان اهل سنت استان را صحنه کوچکی از نمایش وحدت حاکم بر این خطه دانست و بر ادامه‌دار بودن برگزاری برنامه‌های این چنینی با هدف تقویت اتحاد و برادری و نشان دادن ارادت اقوام و مذاهب منطقه به اهل بیت (ع) تاکید کرد.

همایش نغمه‌سرایان اهل‌سنت گلستان گوشه‌ای از نمایش وحدت است

به گزارش گلستان 24، سیدعلی مهاجر امروز در همایش استانی نغمه‌سرایان اهل سنت به میزبانی گنبدکاووس با تبریک هفته بسیج اظهارداشت: همایش امروز برنامه فاخری است که عاشقان اهل بیت با اجراهای هنری در قالب نغمه‌سرایی گوشه‌ای از آموزه‌های اعتقادی و وحدت بخش خود را عرضه کردند.

وی افزود: باید هر گامی که بر می‌داریم، قلمی که می‌زنیم و حرکتی که انجام می‌دهیم در راستای اعتلای دین و حفظ اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.

معاون استاندار گلستان ادامه داد: مومنان واقعی باید رویکرد خود را اعتلا بخشیدن به پرچم و سرود جمهوری اسلامی قرار دهند و با هوشمندی و بصیرت رفتار کنند تا دل مردم به عنوان ولی نعمتان انقلاب به درد نیایند و مدیون خانواده شهدا نشویم.

مهاجر با اشاره به جنگ ترکیبی همه جانبه دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی، گفت: قدرت و اقتدار امروز ایران اسلامی که به برکت خون شهدا به دست آمده است، باعث شده تا دشمن با تمام ابزارهای خود برای خدشه وارد کردن به وحدت و امنیت حاکم بر ایران اسلامی تلاش کند.

مسوول سازمان بسیج مداحان و هیات‌های مذهبی گلستان هم بیان کرد: دشمن برای خدشه وارد کردن به وحدت حاکم بر ایران اسلامی نقشه کشیده است و از دستگاه دروغ‌پراکنی خود در این مسیر استفاده می‌کند.

محمد زنگویی گفت: سازمان بسیج مداحان استان توفیق اجرای برنامه‌هایی با محوریت تحکیم وحدت را دارد که از جمله آن برگزاری «همایش ملی نغمه‌سرایان اهل سنت» سال گذشته در گرگان است و امروز هم شاهد برگزاری همایش نغمه‌سرایان اهل سنت به صورت استانی در گنبدکاووس بودیم.

وی ادامه داد: ۱۰ گروه نغمه‌سرایان اهل سنت ترکمن و بلوچ از شهرستان‌های کلاله، مراوه‌تپه، آق‌قلا و گنبدکاووس در همایش امروز برنامه اجرا کردند.

مسوول سازمان بسیج مداحان و هیات‌های مذهبی گلستان گفت: همچنین طبق سهمیه ابلاغی پنج تا ۶ نفر از مداحان اهل سنت استان عید مبعث در همایش کشوری نغمه‌سرایان اهل سنت به میزبانی بندرعباس شرکت خواهند کرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار