رئیس بسیج رسانه گلستان:

رئیس رسانه گلستان با بیان اینکه ۷۰۴ اثر به دبیرخانه هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان ارسال شده است، گفت: اختتامیه این رویداد در هفته اول بهمن برگزار خواهد شد.

اختتامیه هشتمین جشنوار ابوذر گلستان هفته اول بهمن برگزار می شود

به گزارش گلستان 24، محمدمهدی تجری  اظهار کرد: ۷۰۴ اثر به دبیرخانه هشتمین جشنواره رسانه ابوذر گلستان، ارسال شده که از این میان ۴۰۱ اثر در بخش مکتوبات و ۳۰۳ اثر به قالب چند رسانه‌ای به دبیرخانه ارسال شده است.

رئیس بسیج رسانه گلستان افزود: پس از این مرحله دریافت آثار، مرحله داوری آثار آغاز خواهد شد و برگزیدگان هر بخش تعیین می‌شوند.

وی بیان کرد: امید است پس از پایان داوری در هفته اول بهمن ماه اختتامیه این رویداد مهم رسانه‌ای برگزار خواهد شود.

تجری تصریح کرد: داوری آثار چند رسانه و عکس در داخل استان انجام شده و داوری آثار مکتوب توسط مرکز مطالعات وزارت ارشاد انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است مهلت آثار ارسال به دبیرخانه جشنواره در ۳۰ آذر ماه پایان یافت و محورهای هشتمین جشنواره ابوذری شامل تحقق شعار سال، جهاد تبیین، پیوند رسانه و صنعت، مقابله با آسیب‌های اجتماعی، دستاوردهای انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه‌های اقدام، بیانیه گام دوم انقلاب، مکتب شهید سلیمانی، امید و نشاط آفرینی، خانواده، جامعه و فرزند آوری، سبک زندگی ایرانی اسلامی و تقریب، موانع و راهکار بود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار