فرمانده انتظامی هرمزگان خبر داد:

هرمزگان-فرمانده انتظامی استان از هلاکت 4 نفر از اشرار مسلح در کوه های اطراف شهرستان رودان خبر داد.

هلاکت۴شرور مسلح حامل پرچم داعش دراستان هرمزگان

به گزارش گلستان 24، سردار"عزیزاله ملکی"در گفت و گو با خبرنگاران بیان داشت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد اخبار موجود مبنی برتحرک اشرار مسلح در بخش های شرقی استان هرمزگان ،پیگیری موضوع به صورت ویژه دردستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرارگرفت.

دستگیری 4شروح مسلح هرمزگان (2)

وی افزود:در این راستا، با اجرای طرح های عملیاتی ،اطلاعاتی و شناسایی فنی وپیچیده و مراقبت دقیق تردد و تحرکات این افراد، عصر روز گذشته ماموران جان بر کف پلیس در کوه های اطراف شهرستان رودان با تیم 4 نفره از این اشرار مواجه و پس از درگیری مسلحانه، همه آنان را به هلاکت رساندند.

این مقام انتظامی تصریح کرد:دربازرسی از افراد کشته شده، تعداد 4 قبضه سلاح جنگی،112 عدد فشنگ جنگی، مقادیری مواد منفجره و پرچمی با آرم داعش کشف شد.

سردار ملکی اذعان داشت: دو نفراز اشرار به هلاکت رسیده اتباع بیگانه با کارت شناسایی خارجی بوده وهویت افراد دیگر در دست بررسی است.

دستگیری 4شروح مسلح هرمزگان (1)

فرمانده انتظامی هرمزگان خاطر نشان کرد:ما این اطمینان را به هموطنان عزیز می دهیم که با هوشیاری کامل با هرنوع تحرکی که باعث ناامنی منطقه شود مقابله خواهیم کرد و از هموطنان هم درخواست داریم هرنوع موارد مشکوک را سریعا از طریق تلفن 110 دراختیار پلیس قراردهند.


انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار