آیلیسا شفر در مصاحبه با یک شبکه ماهواره‌ای گفت: من می‌توانم به واسطه پدرم در ایران به استادیوم بروم، اما این تبعیض است و من نمی‌خواهم سو استفاده کنم.

کنایه معنادار دختر سرمربی استقلال به سحر قریشی!

به گزارش گلستان24؛آیلیسا شفر دختر سرمربی استقلال سرمربی آلمانی استقلال درباره زندگی خود و پدرش به صحبت پرداخت و در این میان درخصوص نحوه برخورد فوتبالدوستان ایرانی در شبکه‌های اجتماعی نقطه نظرات جالبی را مطرح کرد. آیلیسا همچنین گفت: در آلمان با مادرش زندگی می‌کند و مجرد است. در بخشی از این گفتگو دختر شفر در خصوص مساله «منقلب» شدن در ورزشگاه که توسط «سحر قریشی» مطرح شده بود حرف زد و ضمن پاسخ دادن به این مساله کنایه‌ای هم به خانم بازیگر زد! گزیده‌ای از صحبت‌های او را در ادامه می‌خوانید:

بچه که بودم فوتبال بازی می‌کردم، ولی یکبار شوت پدرم نزدیک بود بینی ام را بشکند و مادرم اجازه نداد دیگر سمتش بروم و مجبور شدم این ورزش را کنار بگذارم.

در بازی با العین در امارات میان تماشاگران اماراتی نشستم و استقلال را تشویق کردم.

روی هر دو گل، کلی خوشحالی کردم و طرفداران العین من را چپ چپ نگاه می‌کردند، ولی متوجه نشدند دختر سرمربی استقلال هستم!
من می‌توانم به واسطه پدرم در ایران در استادیوم حاضر شوم، اما این تبعیض است و من نمی‌خواهم سو استفاده کنم.
در آلمان من در استادیوم حاضر می‌شوم و از حضور مردان هم منقلب نمی‌شوم!

اینکه که می‌گویند خانواده‌ها به استادیوم نروند، چون آقایون فحش می‌دهند درست نیست، چون من خودم استادیوم که مى روم بدترین فحش‌ها را مى دهم!

بانوان ایرانى را دوست دارم و اینکه اکثر آن‌ها به زبان انگلیسی تسلط دارند، برایم جالب است و بهترین کامنت‌ها را از طرف دختران ایرانى هوادار استقلال می‌گیرم.

آن‌هایی که در فضای مجازی توهین می‌کنند اگر جرات دارند بیایند جلوى خودم این حرف‌ها را بزنند تا با مشت بینی شان را بشکنم!

آفتاب نیوز

 

ارسال نظر

آخرین اخبار