فرمانده تیپ 230 شهید متاجی گرگان:

فرمانده تیپ 230 شهید متاجی گرگان گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر بیش از 500 برنامه برگزار خواهیم کرد.

برگزاری بیش از 500 برنامه در ایام الله دهه فجر

فرمانده تیپ 230 شهید متاجی گرگان گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر بیش از 500 برنامه برگزار خواهیم کرد.

به گزارش گلستان 24، سرهنگ اصغر زاده، فرمانده تیپ 230 شهید متاجی گرگان در ستاد دهه فجر اظهار کرد: نیروهای مسلح در ایام دهه فجر امسال بیش از 500 برنامه درون سازمانی و بیرون سازمانی در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: حضور در مراسم نمادین استقبال از حضرت امام خمینی در فرودگاه، حضور در گلزار شهدا در امامزاده عبدالله گرگان، دیدار فرماندهان با نماینده ولی فقیه، عیادت فرمانده هان از بیماران، برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاریان برجسته، برگزاری سبک زندگی بصیرت فاطمی ولایت مداری علوی، برگزاری مسابقات نهج البلاغه در فضای مجازی، دیدار با خانواده شهدا، تجلیل از خانواده شهدای اهل سنت، در صورت امکان برگزاری صبح گاه مشترکدر پادگان گرگان، تجلیل از پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس، برگزاری همایش فرماندهان با موضوعات گام دوم انقلاب، برگزاری مسابقات تیراندازی، اجرای پویش نذر خون،تجلیل از خانواده شهدای سلامت، برگزاری همایش دشمن شناسی و مقابله با نفوذ از جمله برنامه های ایام است.

اصغر زاده اظهار کرد: در صورت مساعد بودن و برگزاری نماز جمعه، در نماز جمعه حضور و نسبت به برپایی ایستگاه صلوات و وزیت رایگان اقدام خواهیم کرد.

وی ادامه داد: رزمایش شهید سلیمانی با محوریت بسیج به صورت کشوری در حوزه خدماتی،امدادی، دفاعی و امنیت برگزار خواهد شد.

اصغر زاده در خصوص بیرون رفت پادگان از شهر، گفت: بیرون رفت پادگان 140 بند دارد که باید جانمایی شود. با بررسی های انجام شده زمینی در 20 کیلومتری گرگان وجود ندارد که بخواهیم پادگان را در آنجا مستقر کنیم.

وی افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده از سال آینده سربازانی که می خواهند کارت پایان خدمت خود را تحویل گیرند باید از کارت مهارت برخوردار باشند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار