رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بندرترکمن:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بندرترکمن از برگزاری ۲۰۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی به مناسبت دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

برگزاری ۲۰۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی در بندر ترکمن

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بندرترکمن از برگزاری ۲۰۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی به مناسبت دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گلستان 24، حجت الاسلام جلیل درویشی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بندرترکمن در ستاد دهه فجر اظهار کرد: همه مسئولان نظام انقلاب اسلامی وظیفه دارند اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی را تبیین کنند وایام دهه فجر ظرفیت بسیار خوبی برای معرفی انقلاب است.

وی با اشاره به اینکه ما انقلاب نکردیم که مردم تنها نماز بخوانند و با روزه بگیرند، افزود: بزرگترین هدف انقلاب این بود که مردم هویت و استقلال پیدا کنند و از زیر چکمه استکبار و استبداد خارج شوند و برای مملکت خود، خود تصمیم گیرند.

وی با اشاره به اینکه امسال به خاطر شرایط کرونا برگزاری برنامه های دهه مبارک فجر متفاوت است، افزود: برای برگزاری برنامه های ایام دهه فجر امسال 24 کارگروه تشکیل شد که فعالیت این کار گروه ها آغاز شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بندرترکمن گفت: فضاسازی شهری، برگزاری جشن های انقلاب، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران و تجلیل از مادران شهدا از جمله برنامه هایی است که در این ایام اجرایی خواهد شد.

وی ادامه داد:  طرح ۱۰ شب در ۱۰ مسجد در دهه مبارک فجر با حضور مردم شهرستات بندر ترکمن برگزار خواهدشد.

 درویشی از برگزاری ۲۰۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی به مناسبت دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار