مدیرکل بنیاد مسکن گلستان:

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان گفت: ۱۳ هزار تن سیمان رایگان، اهدایی رهبر معظم انقلاب بین سیل زدگان گلستان توزیع شد.

۱۳۰۰۰ تن سیمان رایگان بین سیل زدگان گلستان توزیع شد

گزارش گلستان ۲۴؛ محمدتقی زمانی نژاد در خصوص آخرین آمار عملکرد ستاد بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان در گفتگو باخبرنگار مهر اظهارکرد: ۲۱ هزار و ۱۰۲ واحد مسکونی در سیل و رانش اخیر گلستان دچار خسارت شد که از این تعداد هفت هزار و ۳۰۰ واحد آن نیازمند احداث مجدد هستند.

وی آمار واحدهای تعمیری را ۱۳ هزار و ۸۰۲ واحد اعلام کرد و افزود: تعداد واحدهای آسیب دیده شهری، هفت هزار و ۳۲۲ واحد (هزار و ۴۴۶ واحد احداثی و پنج هزار و ۸۷۶ واحد تعمیری) و تعداد واحدهای آسیب دیده روستایی هفت هزار و ۳۲۲ واحد (پنج هزار و ۸۵۴ واحد احداثی و هفت هزار و ۹۲۶ واحد تعمیری) است.

زمانی نژاد بیان کرد: تاکنون مالکان ۲۱ هزار و ۴۸۴ واحد به بانک های عامل معرفی شده که از این تعداد ۱۶ هزار و ۸۵۵ نفر موفق به عقد قرارداد شده اند.

وی همچنین از پرداخت ۶۷ میلیارد و ۶۴۷ میلیون تومان کمک بلاعوض به ۱۳ هزار و ۸۱۴ مالک واحد خسارت دیده خبرداد.

زمانی نژاد تصریح کرد: تعمیرات ۱۰ هزار و ۳۰۰ واحد با اعتبار ۱۰۵ میلیارد تومان به پایان رسیده و در مرحله بعد اعتبار تعمیر سه هزار واحد دیگر به گلستان اختصاص یافت.

وی عنوان کرد که تاکنون ۲۸۰ واحد مسکونی به مرحله دیوارچینی و اتمام عملیات ساختمانی رسیده و هزار و ۴۸۷ واحد هم در مرحله اجرای اسکلت است.

زمانی نژاد گفت: همچنین تاکنون ۱۳ هزار تن سیمان رایگان اهدایی رهبر معظم انقلاب بین سیل زدگان گلستان توزیع شده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار