استاندار گلستان:

استاندار گلستان با بیان اینکه تاکنون تعمیرات ۱۰ هزار و ۳۰۰ واحد اولیه پایان یافته، گفت: ۳ هزار واحد تعمیری جدید علاوه بر واحدهای قبلی در دستور کار قرار گرفت و تلاش داریم تا پایان شهریور عملیات تعمیر ۱۳ هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی را پایان دهیم.

تلاش داریم تا پایان شهریور معرفی تمامی واحدهای احداثی به بانک‌ها انجام شود

گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از استانداری گلستان، هادی حق شناس در گفتگو با برنامه پیگیری شبکه سراسری خبر اظهار کرد: پی کنی ۴۳۳۰ واحد احداثی آغاز شده و اگر چنانچه تسهیلات ۱۳۶۰ واحدی که بنیاد مسکن به بانک ها معرفی شده پرداخت شود، تعداد واحدهایی که عملیات اجرایی آن آغاز می شود به ۵۶۹۰ واحد می رسد.

وی افزود: باقی مانده واحدهای احداثی که عمدتا یا مشکل میراثی یا در حریم رودخانه هستند و یا مشکل وراثتی دارند، ۱۶۱۰ واحد هستند که تلاش داریم ظرف ۲ تا ۳ هفته آینده مشکل آنان را نیز حل کرده و وارد چرخه عملیات عمرانی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: تلاش داریم تا پایان شهریور ماه معرفی تمامی واحدهای مسکونی احداثی به بانک ها صورت گیرد تا بتوانیم این خانه ها را تا پایان سال بسازیم و به مردم تحویل دهیم.

استاندار گلستان با اشاره به اهمیت پروژه های آبی استان، گفت: با مساعدت دکتر جهانگیری و همکاری دکتر نوبخت مبلغ ۱۳۰ میلیارد تومان به سد نرماب اختصاص یافت که می تواند نقش قابل توجهی در پیشگیری از سیلاب های آتی دارد.

حق شناس یادآور شد: طول رودخانه های اترک، گرگانرود و قره سو ۴۵۰ کیلومتر است که تا کنون ۱۵۰ کیلومتر آن لایروبی شده که نقش موثری در هدایت آب ها به سمت دریا دارند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار