مدیر امور اراضی سازمان جهادکشاورزی استان گلستان از وجود 620 هزار هکتار اراضی زراعی در سطح استان خبر داد و گفت: اراضی کشاورزی سهم به‌سزایی در استقلال اقتصادی به ویژه غذایی استان گلستان دارد.

دستور صریح رئیس کل دادگستری گلستان در تغییر کاربری/تخلفات بصورت آنلاین ثبت می‌شود

به گزارش گلستان 24 :حسن خسروی صبح امروز با گرامیداشت ایام محرم در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در سطح استان گلستان حدود 620 هزار هکتار اراضی زراعی داریم که این اراضی سهم به‌سزایی در استقلال اقتصادی به ویژه غذایی استان در سطح کشور دارد استان گلستان جزو استان‌هایی است که در چند محصول زراعی حائز رتبه نخست است و همه دستگاه‌ها باید در حفظ و صیانت از اراضی کشاورزی دخیل باشند.

وی تصریح کرد: گشت‌های نظارتی سازمان جهادکشاورزی به صورت شبانه‌روزی در سطح استان گلستان فعال است و همه روزه مناطقی که امکان انجام این تخلف وجود دارد را گشت‌زنی می‌کنند تلاش می‌کنیم که تغییر کاربری را در همان ابتدا جلوگیری کنیم و نمی‌گذاریم که ساخت و ساز انجام شود در حقیقت ما دوست نداریم شخصی اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز کند و سپس ما آن را تخریب کنیم.

مدیر امور اراضی سازمان جهادکشاورزی استان گلستان ابراز کرد: دستور صریح رئیس کل دادگستری استان گلستان این است که تغییر کاربری‌ها نیاز به طرح مراجع‌قضایی در ابتدای کار ندارد در صورتی که این تخلف مشاهده شود ما می‌توانیم با هماهنگی نیروی انتظامی جلوی تغییرکاربری را بگیریم.

خسروی افزود: سامانه 133 به صورت آن‌لاین در خدمت مردم است و گزارشات را ثبت می‌کنند و اپراتورها در وقت اداری پاسخگو هستند و در ساعات غیراداری از طریق پیامگیر ثبت و ضبط خواهد شد و در اسرع وقت پیگیری صورت می‌گیرد.

 انتهای پیام/فارس

 

ارسال نظر

آخرین اخبار