فرمانده انتظامی استان از دستگیری شرور معروف و اعتراف وی به 25 فقره انواع سرقت در شهرستان گرگان خبر داد.

اعتراف شرور معروف به 25 فقره سرقت در گرگان

گزارش گلستان ۲۴؛ سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع سرقت های متعدد در گرگان و با توجه به اهمیت موضوع، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران کلانتری 12 شهید چمران شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان گلستان تصریح کرد: ماموران پس از یک سری اقدامات تخصصی و بررسی شیوه و شگرد سرقت ها موفق شدند، سارق سابقه دار را شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سردار قاسمی با بیان اینکه سارق از اراذل و اوباش معروف شهرستان بوده که سوابق متعدد شرارت و اخلال در نظم عمومی را در پرونده داشته و در بازرسی از مخفیگاه وی تعدادی سلاح سرد و اموال سرقتی کشف شده است، تصریح کرد: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات پلیس به 25 فقره انواع سرقت از جمله سرقت مغازه، موبایل و منزل در گرگان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی، گفت: برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش از مهمترین اولویت های پلیس گلستان بوده و به هیچ عنوان اجازه فعالیت مجرمانه به مخلان نظم و امنیت جامعه نخواهیم داد.

 

ارسال نظر

  • ناشناس
    0

    برای غیر ممکن کردن ورود سارقین ابتدا باید معابر ورودی را در منزل یا محل کار شناسایی کرد. برای مثال، درب ورودی، عموما معبر اصلی و بالکن، پاسیو، نورگیر و پنجره ها، معابر دیگری هستند که اگر غیر قابل نفوذ شوند، دیگه اهمیتی نداره که حتی سارقین بتونن مشاعات را رد کنند و پشت درب و پنجره های منزل و محل کار برسند، ولی برای رسیدن به این مهم، ابتدا باید الفبای سرقت رابدانیم، برای مثال وقتی میشنوید که دزدان درب را تخریب کرده اند یا شکسته اند، منظور قفل درب است و در واقع اصلا برای سارقین فرقی نداره که درب ورودی از این دربهایی باشه که تحت عنوان ضد سرقت فروخته میشن یا حفاظ آکاردئونی یا حتی درب یک گاوصندوق، چون سارقین فقط قفلهاشو باز یا تخریب میکنند و مطلقا اهمیتی نمیدن جنس درب از چیه. پس برای اینکه حتی اگر سارقین تونستن تا پشت درب هم بیان، نتونن وارد بشن، فقط قفلی که روی درب نصب شده باید هوشمند ضد دیلم باشه به صورتی که با شاه کلید، هک و تخریب از طریق توپی زنی و دیلم زنی باز نشه، مثل قفل هوشمند ضد دیلم گاردمن که بدون هیچ اما و اگر و بهانه ای ورود سارقین از طریق دربهای ورودی را غیر ممکن میکنه و همچنین برای اینکه سارقین نتونن از بالکن، پاسیو، نورگیر و پنجره ها وارد شوند، باید حفاظ ضد دیلم مقابل آنها نصب کنیم که سارقین نتوانند با آچار یا دیلم، جوش میله ها را بشکنند یا با جک بین میله ها فاصله بندازن

آخرین اخبار