به قلم : سید محمد قدس مفیدی

رییس سابق شورای شهر گرگان خطاب به رئیس جمهور نوشت : ظاهرا جناب رییس جمهور شرایط زمانی جامعه را با شرایط دوران انتخابات اشتباه گرفته است .

زمان تبلیغات انتخاباتی تمام شده است آقای رییس جمهور!

به گزارش گلستان ۲۴؛ سید محمد قدس مفیدی رئیس اسبق شورای شهر گرگان در واکنش به سخنان روحانی در یزد نوشت :

امروز در سفر استانی ریاست جمهوری به استان یزد فرصتی پیش آمد که مردم نه بدون واسطه اما با استفاده از فرصت جمع با فاصله ای کمتر مستقیما خواست خود را به گوش ریاست جمهوری برسانند . ویدئو های منتشر شده از تجمع مردمی نشان میدهد که کسر عظیمی از جمعیت نه به استقبال بلکه صرفا برای بیان مطالبات آمده بودند .

همان مطالباتی که ریاست جمهوری در زمان تبلیغات انتخاباتی بارها و بارها وعده دستیابی به آنها را داد که شاید شاه بیت آنان جمله آشنای " آنچنان رونق اقتصادی ایجاد شود" باشد که هرگز محقق نشد .

سیل وعده های محقق نشده ای نه از زبان منتقدان دولت بلکه از تریبونهای حامیان دولت اعلام میشد و دسته دسته آنان را از انتخاب خویش در اردیبشهت ٩٦ نادم و پشیمان کرده و میکند.

شعارهای مطرح شده امروز نظیر " تورم ، گرانی ، جواب بده روحانی" شاید مهمترین دغدغه مردمی بود که بنا به آمار رسمی منتشره نسبت به آغاز دوره ریاست جمهوری جناب روحانی در سایه تصمیمات غیر کارشناسی و شعاری قریب ٤٠٠ درصد فقیر تر شده اند.

شعار یاد شده در عین اینکه مشکل اصلی جامعه که مساله اقتصاد میباشد را مطرح نموده و اشاره ای به تورم سرسام آور چهل و چند درصدی دارد خواستار پاسخگویی ریاست جمهوری نسبت به نتایج فاجعه بار عملکرد دولت ایشان شده است .

اما ظاهرا جناب رییس جمهور شرایط زمانی جامعه را با شرایط دوران انتخابات اشتباه گرفته است چه آنکه پس از شش سال جلوس بر مصدر ریاست جمهوری بجای پاسخگویی نسبت به نتایج عملکرد خویش که جامعه را به سختی و مشقت فراوان رسانیده است ، چونان زمان انتخابات بار دیگر رقیب سابق انتخاباتی خویش را مخاطب قرار داده و با فرافکنی بجای پاسخگویی به عملکرد خویش با استفاده از ترفند های انتخاباتی نسبت به پاسخگویی قوه ای احاله میدهد که مطابق قانون اساسی و اصل تفکیک قوا اندک اختیاری در حوزه اجرا ندارد!

جناب رییس جمهور ! زمان تبلیغات انتخاباتی به پایان رسیده است و زمان پاسخگویی نسبت به حق الناسی است که بر گردن دارید. لطفا به شعور مردم احترام بگذارید.

/گلستان ما

ارسال نظر

آخرین اخبار