رئیس پارک علم و فناوری گلستان در جشنواره بچه های حاج قاسم:

رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان گفت: ما باید با هر جایگاهی که داریم دینی را که بر گردنمان است را به درستی انجام دهیم وفضای مجازی،فضایی بسیار قوی برای ادای دین است.

فضای مجازی بهترین فضا برای ادای دین به حاج قاسم سلیمانی است

به گزارش گلستان ۲۴؛ مهدی غفاری رئیس پارک علم و فناوری گلستان گلستان در جمع فعالان مجازی در جشنواره بچه های حاج قاسم ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران برنامه بچه های حاج قاسم،به لزوم تاثیر گذاری بچه های انقلابی اشاره کرد و‌گفت : تا زمانی که داخل یک دایره ی بسته ای مراودت انجام دهیم اتفاقی بیرون نمی افتد و اگر قرار است اتفاقی بیرون بیفتد، باید با بیرون تعامل داشته باشیم.

وی افزود : امروزه مدل جنگ تغییر کرده و جنگ رسانه ای جای جنگ نظامی را پر کرده است.

غفاری با بیان اینکه سردار رشید اسلام،شهید سلیمانی به هدفش رسید و کارش را به خوبی خاتمه داد، اضافه کرد: ما هم باید باهر جایگاهی که داریم دینی را که بر گردنمان است را به درستی انجام دهیم وفضای مجازی،فضایی بسیار قوی برای ادای دین است.

وی تصریح کرد : از دیدگاه مقام‌معظم رهبری،برگ برنده و نقطه قوت این کشور،نیروی جوانیِ بچه های امروز است که اگر از این نیروها استفاده نکنیم آسیب خواهیم دید و اگر به آنها بپردازیم نقطه قوت و موتور پیش برنده ی ماست.

رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان گفت : پارک علم و فناوری وظیفه دارد از ارائه کسب و کار موجه،هرگونه حمایتی انجام دهد و اگر کسب و کاری توجیه داشته باشد و داوران ما توجیه آن را بپذیرند و به بازار کشور کمک کند،ما در پارک علم و فناوری مقدمات لازم را فراهم می کنیم و وام هایی با تسهیلات عالی ارائه می دهیم.

غفاری ادامه داد : از تیم هایی که بتوانند وارد مرکز رشد شوند در طول سه سال تا سقف صد میلیون تومان حمایت مالی می کنیم.

وی در ادامه بیان کرد : ۳ تیم برتر رویداد تخصصی تولید محتوای استان می توانند بدون داوری به طور مستقیم وارد مرکز رشد شوند و از تمامی امکانات مرکز رشد استفاده کنند.

/گلستان ما

ارسال نظر

آخرین اخبار