تمثال سپهبد شهید قاسم سلیمانی با حضور مسوولان استانی و شهرستانی در گرگان رونمایی شد.

رونمایی از تمثال سپهبد شهید «قاسم سلیمانی» در سالروز آزادسازی خرمشهر

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از فارس از گرگان، ظهر امروز با حضور مسوولان استانی و شهرستانی، تمثال سپهبد شهید قاسم سلیمانی که توسط شهرداری گرگان ساخته شده بود، در بلواری که به نام این شهید والامقام نامگذاری شد، رونمایی شد.

شهردار گرگان در حاشیه رونمایی از این تمثال در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: نصب تصاویر سرداران شهید استان گلستان و شهدای مدافعان حرم از سال گذشته در دستور کار شهرداری گرگان قرار گرفت.

عبدالرضا دادبود ادامه داد: خوشبختانه مراحل طراحی و انتخاب پیمانکار ساخت این المان‌ها انجام شده و اولین المان که مربوط به تمثال سپهبد شهید قاسم سلیمانی است امروز همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و یک روز پس از قدس رونمایی شد.

وی تاکید کرد: باقی المان‌ها نیز ظرف دو ماه آینده ساخته و نصب خواهد شد و علاوه بر آن شهرداری گرگان طی سال گذشته جشنواره‌های مختلفی را با محوریت شهدای مقاومت به ویژه شهید سلیمانی برگزار کرده و حتی کتابچه‌هایی با این موضوع تدوین، چاپ و توزیع شده و برنامه‌های مشابهی را امسال نیز در دستور کار داریم.

شهردار گرگان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر مهمترین پروژه‌های امسال شهرداری گرگان، تصریح کرد: در پروژه‌های عمرانی اجرای پروژه بزرگ شهر بازی است که عملیات عمرانی آن از سال گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد و تلاش داریم برابر قولی که دادیم فاز نخست آن را پایان امسال به بهره‌برداری برسانیم.

دادبود تاکید کرد: در حوزه بافت تاریخی، مبلمان، کف‌سازی و دیواره‌سازی خیابان‌ امام خمینی(ره) را در دستور کار داریم.

وی اضافه کرد: ساخت دوبرگردان در خیابان جرجان در دستور کار قرار دارد و در حال تصویب شورای ترافیک است که در صورت تصویب امسال عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

شهردار گرگان گفت: برای آنکه بتوانیم مشکلات شهری را به سرعت حل کنیم مرکز فوریت‌های خدمات شهری را راه‌اندازی کردیم و در دو هفته گذشته باعث افزایش رضایتمندی مردمی شده و تلفن 137 و اپلیکیشن شهریار دو راه دسترسی مردم و ارتباط مردم با این مرکز است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار