رئیس بیمارستان رسول اکرم کلاله باز هم هشدار داد، مردم کرونا را جدی بگیرند.

تداوم هشدارهای کرونایی در کلاله
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران،بابک عرب رئیس بیمارستان رسول اکرم کلاله گفت: افزایش بیماران بستری کووید ۱۹ در بیمارستان کلاله به حدی است، که مدیریت بحران در این بیمارستان تشکیل شد.

عرب گفت: با تکمیل ظرفیت بخش در نظر گرفته شده برای بیماران کرونایی در بیمارستان حضرت رسول اکرم ، بخش دیگری را نیز بصورت ویژه آماده استفاده بیماران کووید ۱۹ کرده ایم.

او با تشکر از همه پرسنل درمانی، خدماتی، اداری و پشتیبانی بیمارستان رسول اکرم ص کلاله اعلام کرد: مردم حتما در مراودات خود، ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی، از ماسک به عنوان ابزار مؤثر در پیشگیری از ویروس منحوس کرونا استفاده کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در صورت ادامه روند افزایش بستری بیماران کرونایی، پس از چهار ماه خدمت صادقانه ارائه خدمات شایسته اُفت پیدا می‌کند.

رئیس بیمارستان حضرت رسول اکرم ص کلاله اعلام کرد: در صورت رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی، ستاد مقابله با کرونا در شهرستان باید محدودیت‌ها را برای حفظ سلامت افراد جامعه افزایش دهد.

با افزایش ۹ برابری افراد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان حضرت رسول اکرم کلاله، ستاد مقابله با کرونا مستقر در فرمانداری کلاله محدودیت‌هایی از جمله ممنوعیت برگزاری مراسم عزا و عروسی و تعطیلی صنوف رأس ۲۱ را در شهرستان به اجرا درآورده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار