​حسن زاده گفت: در حال هماهنگی هستیم که بتوانیم به صورت عرضه مستقیم ماسک را در اماکن پرتردد شهر در اختیار شهروندان قرار دهیم.

​عرضه مستقیم ماسک در اماکن پرتردد شهر گرگان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از شبستان از گرگان، «درویشعلی حسن زاده» صبح امروز (شنبه 21 تیر) در ستاد کرونای شهرستان گرگان اظهار کرد: در تلاش هستیم که عرضه مستقیم ماسک در اماکن پرتردد شهر اتفاق بیفتد و با معاونت غذا و دارو، اتحادیه بهداشتی شهرستان و سازمان حمل و نقل شهرداری این هماهنگی اتفاق افتاده است.

 

معاون توسعه صادرات سازمان صمت گلستان ادامه داد: برای نحوه و تعیین قیمت و توزیع آن نیز در روزهای آینده جلسه ای برگزار می شود تا بتوانیم با قیمت مناسبت تری ماسک را به شهروندان عرضه کنیم.

 

حسن زاده با بیان اینکه همچنین برای نظارت به اصناف پرخطر هماهنگی هایی اتفاق افتاده است تا با نظارت بیشتر پروتکل های بهداشتی اهتمام شود، بیان کرد: توزیع ماسک در ستاد ملی برعهده شرکت های پخش دارویی است و در تولید در کل کشور مشکلی تا هفته گذشته وجود نداشت و در گلستان نیز دو واحد در حال تولید ماسک هستند.

 

وی بیان کرد: در استان ظرفیت تولید روزانه 100 هزار ماسک وجود دارد و  این واحدها با فروکش کردن شیوع کرونا تولید خود را کاهش دادند و بحث تامین مواد اولیه برای تولید ماسک نیز مطرح است.

 

معاون توسعه صادرات سازمان صمت گلستان یادآور شد: در هفته گذشته از سوی معاونت صنایع پیگیری اتفاق افتاد و بنا شد بخشی از نیاز واحدهای تولیدکنند ماسک تامین شود.

 

حسن زاده بیان کرد: در روزهای گذشته تقاضا سه تا چهار هزار ماسک برای برگزاری همایش، برنامه و آزمون مطرح بود و اینگونه تقاضاها مشکلاتی را در بخش عرضه ماسک در استان به وجود می آورد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار