شهردار گرگان از راه‌اندازی فروشگاه عفاف و حجاب با مشارکت سپاه در گرگان خبر داد.

راه‌اندازی فروشگاه عفاف و حجاب با مشارکت سپاه در گرگان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از خبرشمال، عبدالرضا دادبود در مراسم تجلیل از دختران و همسران شهدای مدافع حرم استان گلستان که به مناسبت هفته عفاف و حجاب برگزار شد، اظهار کرد: چنین محافلی برکت مضاعفی را برای فعالیت‌های شهرداری ایجاد خواهد کرد.
وی ادامه داد: شهداء و خانواده شهداء برای ما مایه برکت و افتخار هستند و ارج نهادن به مقام شهداء و خانواده شهداء وظیفه همه ما است.
شهردار گرگان تصریح کرد: آنچه که ما مسوولان به عنوان امانت داریم و امنیتی که در اختیار آحاد مردم است مدیون رشادت‌ها و فداکاری‌های شهداء است.
دادبود بیان کرد: در زمانی که فکر می‌کردیم باب شهادت بسته شده، اتفاق جدیدی افتاد و در خارج از مرزهای ما جوانان ولایی و عاشق اهل بیت(ع) رفتند و به افتخار شهادت رسیدند.
وی اضافه کرد: من شهدای مدافع حرم زیادی را می‌شناختم از نزدیک که شهادت می‌دهم چیزی جز شهادت را نمی‌توانستیم بر پیشانی آنها بنویسیم و من از شهادت آنها هیچ‌گاه تعجب نکردم.
شهردار گرگان تصریح کرد: همیشه در حوزه مدیریتی این جلسات برای ما تلنگری است که بدانیم به چه کسانی مدیون هستیم.
دادبود بیان کرد: دو نعمت سلامتی و امنیت از بزرگترین نعمت‌هایی است که خداوند بر ما عطا کرده و این روزها که سلامتی ما در خطر است همه ما نگران هستیم. وی اضافه کرد: باید قدر امنیت موجود را بدانیم و به گونه‌ای رفتار نکنیم که امنیت ما به خطر بیافتد و باید بیش از اینها قدر امنیتمان را بدانیم.
شهردار گرگان تصریح کرد: مظلومیتی که خانواده شهدای مدافع حرم دارند از بسیاری از خانواده شهداء بیشتر است و ما وظیفه داریم از خانواده شهداء قدردانی کنیم.
دادبود متذکر شد: مرکز شکوفایی اندیشه شهداء خانواده شهداء هستند و همیشه ما باید تذکر خانواده شهداء را با چشم جان ببینیم و عمل کنیم.
وی درباره خواسته خانواده شهداء برای راه‌اندازی فروشگاه عفاف و حجاب، گفت: این فروشگاه با مشارکت شهرداری گرگان و سپاه راه‌اندازی خواهد شد که با شیوع ویروس کرونا، اجرای آن کمی با تاخیر مواجه شد.
شهردار گرگان بیان کرد: مقرر شد آژانس بانوان در گرگان تقویت شود و با فراهم کردن زیرساخت مناسب این اقدام اجرایی شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار