​قرائی گفت: در استان گلستان روزی را برای برداشت توت فرنگی جشن می گیریم ولی به جشن تکلیف برای دختران آنگونه که باید اهتمام نمی شود.

​اهتمام به جشن تکلیف دختران

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از شبستان از گرگان، «میثم قرائی» ظهر امروز (سه شنبه 24 تیر) در نشست تخصصی «حجاب و عفاف در آئینه رسانه ها و فضای مجازی» اظهار کرد: امروز در حوزه حجاب نمی توانیم از اثرگذاری فضای مجازی غافل شویم.

 

مسئول بسیج رسانه گلستان ادامه داد: لوله کشی ها و شبکه سازی های فضای مجازی امروز خارجی است و باید وزارت خانه هایی مثل فناوری اطلاعات به تامین زیرساخت های فضلی مجازی بپردازند.

 

قرائی یادآور شد: امروز لوله کشی فضای مجازی خارجی است و چرا وزارتخانه هایی مثل فناوری اطلاعات به این موضوع نمی پردازد و زیرساخت های لازم را در این زمینه فراهم نمی کند.

 

مسئول بسیج رسانه گلستان بیان کرد: مقام معظم رهبری برای راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در 17 اسفند سال 90 دستور دادند و اگر راه می افتاد گله مندی ها در فضای مجازی به حداقل می رسید.

 

قرائی بیان کرد: رعایت حجاب تنها مختص بانوان نیست و نباید صرفا در حوزه عفاف و حجاب به ظواهر یک خانم بپردازیم.

 

وی یادآور شد: حجاب را نباید به دین گره بزنیم و تبیین کنیم قبل از اسلام در یهود و هند حجاب وجود داشته است و در اقتصاد و تعالی جامعه حجاب اثر بخش است.

 

مسئول بسیج رسانه گلستان تاکید کرد: در استان روزی را برای برداشت توت فرنگی جشن می گیریم ولی به جشن تکلیف برای دختران آنگونه که باید اهتمام نمی شود و از دوران کودکی باید به موضوع عفاف و حجاب بپردازیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار