تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان و اداره کل صنعت، معدن و تجارت به منظور ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران به امضا رسید.

تفاهم‌نامه بنیاد گلستان و اداره کل صمت به امضا رسید

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایثار واحد گلستان؛ تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان و اداره کل صنعت، معدن و تجارت روز یکشنبه 12 مردادماه با حضور اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد و حسین طلوعیان مدیرکل صمت استان گلستان در محل سالن اجتماعات بنیاد به امضا رسید.
وزیری ضمن ابراز خرسندی از فراهم شدن زمینه همکاری با وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: این تفاهم نامه در 11 بند و به منظور ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران استان منعقد شده است.
وی ادامه داد: تاکیدات اقتصادی  مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر حمایت از تولید، رونق تولید و جهش تولید در سال 99 با توجه به تشدید تحریم های آمریکا و هدف قرار دادن اقتصاد و معیشت مردم، اهمیت بیشتری پیدا کرده است.
وزیری افزود: اجرایی شدن اهداف بیانیه گام دوم انقلاب نیز همانند زیرساخت های اقتصاد مقاومتی منوط به استفاده ازهمه ظرفیت‌ها و باور داشتن به توانایی‌های درونی و تفاهم و همکاری بین تمامی دستگاه ها است.
وی ضمن تاکید بر تشویق فرزندان ایثارگر به دایر کردن واحد های صنفی استارت آپ با نماد الکترونیک گفت: در شرایط فعلی کشور می توان با شناسایی ایثارگران کارآفرین و واگذاری تسهیلات آسان و تسهیل در روند واگذاری مجوز واحد های صنفی، واگذاری زمین و ... ضمن حل معضل بی کاری به توان تولیدی کشور نیز یاری رساند.
وی ابراز امیدواری کرد با تسهیل در ارائه خدمات و مجوز های لازم جامعه ایثارگری متخصص بیش از پیش به فعالیت های تولیدی روی آورده و به زیرساخت های مورد نیاز جهت تحقق اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبری انقلاب یاری رسانند.
لازم به ذکر است در تاریخ 28 تیرماه امسال تفاهم نامه ای میان بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت صمت در 10 ماده و 24 بند به منظور ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران منعقد شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار