مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی گلستان گفت: جهادگران این استان موفق شدند با همکاری نهاد‌ها و موسسات خیریه، کمک هزینه جهیزیه برای یک خانواده نیازمند را تأمین کنند.

تامین کمک هزینه جهیزیه به یک خانواده نیازمند از سوی جهادگران گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ مهدی احمدی، مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی گلستان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو با اشاره به تهیه مبالغی برای تأمین بخشی از جهیزیه به همت جهادگران گروه شهید مسعود علیمحمدی در غرب استان گلستان، گفت: فعالیت اصلی این گروه جهادی در عرصه‌های عمرانی، فرهنگی، بهداشتی، آموزشی و اشتغال زایی است، اما بنا به نیاز و درخواست مکرر نیازمندان جهت تأمین جهیزیه، لازم دانستیم که در این زمینه اقداماتی انجام شود.

احمدی بیان کرد: فعالیت این گروه جهادی در حوزه تأمین جهیزیه از فروردین سال گذشته آغاز شد و کمک هزینه ۱۰ جهیزیه به همت جهادگران این گروه جهادی تأمین شد.

مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی گلستان ادامه داد:اقلامی مانند پتو، قالیچه، برخی لوازم برقی خانگی و لوازم آشپزخانه با این مبالغ تهیه شده است.

وی تصریح کرد: این گروه جهادی در سال ۹۹ با رایزنی با دبیر ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در گلستان، ستاد نماز جمعه، کمیته امداد و خیریه‌های شهرستان، فعالیت خود را به صورت گسترده تری ادامه داد.

احمدی گفت: اولین کمک جهیزیه امسال در مرداد جمع آوری شد و به یک خانواده نیازمند اهدا شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار