معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت گلستان گفت: بیش از ۴ میلیارد ریال وجوه مازاد بر هزینه ثبت نام در مدارس غیر دولتی استان به خانواده‌ها بازگردانده شد.

استرداد وجه مازاد بر هزینه ثبت نام در مدارس غیر دولتی گلستان
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، علی اصغر اصغری معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گلستان گفت: در پی شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بسیاری از مراکز آموزشی و تربیتی از جمله برخی از کلاس‌ها در مراکز غیر دولتی در چند ماه گذشته گزارش‌هایی مبنی بر دریافت وجوه مازاد در این مراکز به سازمان ارسال و منجر به اقدام و بررسی بازرسان این سازمان از این مراکز شد.

او افزود: با توجه به دستورالعمل‌های سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان مبنی بر تعدیل و عودت بخشی از شهریه‌های مدارس غیر دولتی بدلیل عدم برگزاری کلاس‌های فوق برنامه، اردو، ایاب و ذهاب و. در زمان شیوع ویروس کرونا تیمی متشکل از بازرسان این سازمان، نماینده گان اداره کل تعزیرات حکومتی و اداره کل آموزش و پرورش استان در این خصوص تشکیل و در قالب گشت مشترک به مدارس و مراکز مورد نظر اعزام شدند.

این مقام مسئول در ادامه گفت، در همین راستا و با تلاش‌های بازرسان این سازمان و تیم اعزامی با بررسی موارد و مستندات موجود و همچنین رعایت مصوبات ابلاغی و ارسالی از سوی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و اداره کل آموزش و پرورش استان مبلغ ۴ میلیارد و ۳۳۶ میلیون و ۳۳۵ هزار ریال وجوه مازاد دریافتی به خانواده‌ها بازگردانده شد.

اصغری در انتها با توجه به شرایط حساس کنونی از همه مدیران واحد‌های آموزشی و تربیتی خواست تا با رعایت دقیق قوانین و مقررات نسبت به ثبت نام و دریافت شهریه مجاز از خانواده‌ها اقدام کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار