اهالی رسانه به مناسبت روز خبرنگار و عید سعید غدیرخم با حضور در مراکز اهدای خون در بسیاری از استان ها با قطرات سرخ خونشان مشق نوع دوستی و ایثار را تمرین کردند.

کمک مومنانه اصحاب رسانه گلستانی با اهدای خون
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران؛ مسئول سازمان بسیج رسانه استان گلستان گفت:در راستای کمک مومنانه، اصحاب رسانه استان گلستان در پویش اهدای خون مشارکت کردند.
میثم قرائی در حاشیه اهدای خون اصحاب رسانه استان گلستان اظهار داشت: با توجه به اینکه ذخایر بانک خون استان به‌علت کرونا کاهش یافته است، اصحاب رسانه استان گلستان با محوریت بسیج رسانه و با همراهی خانه مطبوعات استان در این امر خداپسندانه مشارکت کردند.
وی با اشاره به استقبال اهالی رسانه از پویش اهدای خون گفت: نزدیک به 40 نفر از فعالان رسانه‌ای استان در خبرگزاری‌ها و مطبوعات استان در پایگاه انتقال خون گرگان حضور یافته و خون اهدا کردند.
مسئول سازمان بسیج رسانه استان خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه در جریان‌سازی و اطلاع‌رسانی پیش‌قراول هستند و بیشترین نقش‌آفرینی را دارند و در این پویش که در راستای کمک مومنانه برنامه‌ریزی شده، مشارکت فعال داشتند.
وی گفت: همان طور که در شرایط کنونی بسته‌های معیشتی برای کمک به نیازمندان تهیه می‌شود، وقتی بیماران استان ما به خون احتیاج دارند نیز باید به آنان کمک کنیم.
قرائی از اصحاب رسانه و مردم استان خواست در پویش های اهدای خون مشارکت کنند و افزود: در ماه‌های اخیر به‌علت شیوع کرونا مردم کمتر برای اهدای خون مراجعه کردند اما آنچه که ما در پایگاه انتقال خون استان دیدیم رعایت فاصله اجتماعی، ضدعفونی مستمر محیط و دادن ماسک به مراجعه‌کنندگان بود. مردم هیچ دغدغه‌ای درباره آلودگی به ویروس کرونا در پایگاه‌های انتقال خون استان نداشته باشند و برای کمک به بیماران و حفظ سلامتی خود خون اهدا کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار