فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گرگان؛

فخرالدین گفت: ناحیه مقاومت بسیج گرگان در راستای منویات رهبر معظم و رزمایش کمک ها بیش از 40 هزار بسته کمک معیشتی را از طریق خیران و پایگاه های بسیج در اختیار نیازمندان قرار داده که در دهه اول ماه محرم و ماه صفر ادامه خواهد داشت.

توزیع 40 هزار بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه/ خبرنگاران جبهه انقلاب ما را در مقابل استکبار سر بلند کرده اند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما، سرهنگ وحید فخرالدین صبح امروز در بازدید از تحریریه این پایگاه خبری ضمن تبریک روز خبرنگار، اظهار کرد: 17 مرداد با شهادت شهید صارمی به نام خبرنگار است که مسوولان مردم و رسانه ها سعی می کنند در این روز خدمات رزمندگان جبهه رسانه انقلاب را عزیز بدارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گرگان با بیان اینکه در عرصه خبر شهدای زیادی تقدیم کردیم، خاطرنشان کرد: در عرصه رسانه شهید محسن خزایی به عنوان راوی جبهه های مقاومت در سال 95 شهید شدند.

وی افزود: نکته جالب این بود شهید خزایی هر کجا برای تهیه خبر می رفت بعد از اتمام کار برای رزمندگان مداحی می کرد، خبرنگار باید دشمن شناس باشد که این شهید این کار را انجام داد.

فخرالدین عنوان کرد: دفاع از جبهه رسانه ای اسلام در مقابل جبهه کفر که با نگاه باطل برای خود تولید محتوا دارد ما را سربلند کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گرگان، ابراز کرد: خبرنگاران عصر حاضر می توانند در کنار شهیدان قسم نامه ولایی و حسینی بودن را با عملکرد خود ادامه دهند.

وی ادامه داد: سپاه گرگان در راستای منویات رهبر معظم و رزمایش کمک ها بیش از 40 هزار بسته کمک معیشتی را از طریق خیران و پایگاه ها در اختیار نیازمندان قرار داده که در دهه اول ماه محرم و ماه صفر ادامه خواهد داشت.

فخرالدین ابراز کرد: در عید سعید غدیر با توجه به پروتکل ها نزدیک به بیش از 70 محله جشن خیابانی برگزار کردیم که مردم از منازل شاهد این جشن ها بودند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گرگان تصریح کرد: در سه شب گذشته در میدان شهرداری نورافشانی تواشیح خوانی داشتیم از تلویزیون شهری بازسازی واقعه غدیر را با همکاری شهرداری و شورای شهر داشتیم.

وظیفه خبرنگاران بصیرت افزایی در جامعه است

حجت الاسلام قاسم پو،بیان کرد: وظیفه خبرنگاران خطیر است، خبرنگار مسوول انعکاس واقعیت های جامعه برای اطرافیان هستند.
مسوول نمایندگی رهبری سپاه ناحیه گرگان، عنوان کرد: در فضای غبار آلود که دشمنان واقعیات را مخفی نگه می دارند وظیفه خبرنگاران به نوعی بصیرت افزایی است.

وی ادامه داد: اگر خبرنگار در راستای اهداف نظام و پیام رسان کربلا حضرت زینب(س) به همان شکل اخبار را به اطلاع مردم برسانند دردهای جامعه کمتر خواهد بود.

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار