استاندار گلستان به محسن اعتماد مدیر راه آهن شمال شرق سه ماه مهلت داد تا نسبت به جذب و استقرار سرمایه گذار در بندر خشک اقدام کند.

مهلت سه ماهه استانداری به راه آهن برای استقرار سرمایه گذار در بندر خشک اینچه برون

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما ؛ هادی حق شناس استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت منطقه آزاد اینچه برون و بندر خشک در دل این منطقه آزاد اظهار کرد: راه آهن ظرف مدت حداکثر ۳ ماه آینده با همکاری مشاور شرایط زمینه استقرار سرمایه گذار را در سه فاز در بندر خشک اینچه برون فراهم آورد.

 حق شناس تصریح کرد : حضور سرمایه گذاران در بندر خشک از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر چنانچه راه‌آهن نتواند با همکاری مشاور طرح جانمایی استقرار زون های مختلف سرمایه‌گذاری را مشخص کند با استفاده از ظرفیت دیگر دستگاه‌ها این اقدام را خواهیم کرد.

وی افزود: مرز گلستان ظرفیت مناسبی برای تبدیل شدن به بندر خشک است و می تواند پایانه قدرتمندی در ترانزیت کالاها باشد.
استاندار گلستان یادآور شد: تلاش ما در این کمیته یافتن گره‌پروژه های زیربنایی و رفع موانع آن از طریق مسیرهای قانونی است.

حق شناس خاطرنشان کرد: در هفته دولت سال جاری شاهد افتتاح و کلنگ زنی بیش از ۴۵۰۰ میلیارد تومان پروژه در سطح استان بودیم و یقیناً با همت مدیران و همراهی مردم این رقم در سال آینده افزایش چشمگیری خواهد داشت.

وی ادامه داد: به آب انداختن بارج شناور شهید قاسم سلیمانی در بندر ترکمن , ایجاد زنجیره مرغ تخمگذار و تولید انبوه تخم مرغ در گنبد کاووس و کلنگ زنی کارخانه ریسندگی در علی آباد کتول تنها بخشی از اقدامات ارزشمندی است که در هفته دولت سال جاری انجام شده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار