کمیته امداد امام خمینی(ره) که هرسال در آستانه بازگشایی مدارس و به منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند اقدام به برگزاری مراسم جشن عاطفه‌ها می‌کرد امسال به سبب شیوع کرونا و توسعه آموزش مجازی، برنامه همیشگی خود را باهدف جمع آوری ملزومات آموزش غیرحضوری با عنوان شور عاطفه‌ها برگزار می‌کند.

شور نیکوکاران گنبدی برای تهیه ملزومات آموزش مجازی دانش‌آموزان نیازمند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایرنا، مراسم شور عاطفه‌ها، عنوان برنامه مسوولان کمیته امداد با همکاری مراکز نیکوکاری زیرمجموعه برای جمع آوری کمک‌های نیکوکاران، واحدها و بنگاه‌های تولیدی و اقتصادی و کمک‌های مردمی است که از امروز شنبه ۲۲ شهریور در سراسر کشور از جمله شهرستان مرزی گنبدکاووس آغاز و تا ۱۱ مهرماه امسال ادامه خواهد داشت.

به گفته مدیران کمیته امداد منطقه یک و دو گنبدکاووس، دراین طرح سراسری تمرکز بر روی جمع آوری کمک‌های نیکوکاران و مردم برای تامین و خرید ملزومات آموزش غیرحضوری (تبلت) و نوشت افزار مورد نیاز دانش آموزان نیازمند است.

محمد باقرپور مدیر کمیته امداد منطقه یک گنبدکاووس دراین خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این اداره با ۹۰۰ دانش آموز و ۱۱۰ دانشجو زیر پوشش، در نظر دارد با مشارکت ۱۷ مرکز نیکوکاری اقدام به جمع آوری کمک‌های نیکوکاران، بنگاه‌های تولیدی و اقتصادی منطقه و کمک‌های مردمی، برخی ملزومات آموزش غیرحضوری برای دانش آموزان نیازمند زیرمجموعه خود نماید.

به گفته وی، نیکوکاران و مردم نوعدوست گنبدکاووس می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت بانک ملی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۲۸۹۹۴ واریز نمایند و یا به صورت حضوری به کمیته امداد این شهرستان مراجعه نمایند.

رحیم تیموری مدیر کمیته امداد منطقه ۲ گنبدکاووس نیز دراین خصوص به ایرنا گفت: این اداره هزار و ۱۴۰ دانش آموز و ۱۳۷ دانشجو زیر پوشش دارد که قرار است از محل جمع آوری کمک های نیکوکاران و مردم بخشی از ملزومات آموزش غیرحضوری را برای آنها و دیگر دانش آموزان نیازمند آماده نمایند.

وی افزود: این اداره ۱۵ مرکز نیکوکاری دارد که با همکاری آنها در محلات و روستاها کمک‌های خیرین جمع آوری و پس از تهیه ملزومات آموزش غیرحضوری و نوشت افزار بین دانش آموزان نیازمند هر محله توزیع خواهد شد.

تیموری با اعلام شماره کارت بانک ملی ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۰۹۰۹۰ به نام کمیته امداد منطقه ۲ جهت واریز کمک‌های مردمی، برپایی دو پایگاه ثابت در روزهای دوم و سوم مهرماه برای جمع آوری کمک‌های مردمی برای خرید ملزومات آموزش غیرحضوری برای دانش آموزان نیازمند را از دیگر برنامه‌های این اداره در مراسم سراسری شور عاطفه‌ها برشمرد.

 کمیته امداد شهرستان ۳۵۰ هزار نفری گنبدکاووس واقع درشرق استان گلستان، به دلیل جمعیت و وسعت بالا و با هدف رسیدگی بهتر به مددجویان و نیازمندان، از سال ۹۵ به دو منطقه یک و دو تبدیل شد تا به افزون بر ۱۳ هزار خانوار زیرپوشش باجمعیت تقریبی ۳۰ هزار نفر خدمات رسانی کند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار