مسوول نمایندگی ولی فقیه ولی در سپاه نینوا استان گلستان گفت: رهبر فرزانه انقلاب در سخنرانی اخیر خود فرمودند «نگذارید دفاع مقدس تحریف شود» که این رسالت بر دوش همه ماست.

جلوگیری از تحریف دفاع‌مقدس وظیفه همه ماست

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از فارس از گرگان، حجت الاسلام جعفر رعایتی در مراسم عطرافشانی و گلباران مرقد مطهر شهدا اظهار کرد: در عظمت دفاع مقدس همین بس که همیشه با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس دوستان و حتی دشمنان در موردش سخن می‌گویند دوستان به قصد عزت‌بخشی و دشمنان با هدف شبهه‌افکنی. 

وی تصریح کرد: رهبر فرزانه انقلاب در سخنرانی اخیر خود فرمودند «نگذارید دفاع مقدس تحریف شود» که این رسالت بر دوش همه ماست.

 

مسوول نمایندگی ولی فقیه ولی در سپاه نینوا استان گلستان گفت: در طول تاریخ از ۱۸۹ سال گذشته تا امروز سه بار خرمشهر را از دست دادیم و این شهر مهم به اشغال دشمنان درآمده  و سلاطین پیشین با اعطای امتیاز به دشمن خرمشهر را پس گرفتند.

رعایتی افزود: در طول تاریخ فقط در دوران دفاع مقدس بود که بدون اعطای کوچک‌ترین امتیازی خرمشهر را با عنایت خداوند پس گرفتیم.

 

 

* محورترین وصیت شهدا اطاعت از فرامین ولی فقیه است

وی خاطرنشان کرد: اگر امروز رژیم تروریست آمریکا رو به افول است به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدای دوران دفاع مقدس است.

مسوول نمایندگی ولی فقیه ولی در سپاه نینوا استان گلستان گفت: محوری‌ترین کلام شهدای دوران دفاع مقدس پشتیبانی از ولایت فقیه است و همه شهدا بر اطاعت از فرامین ولی فقیه تاکید داشته‌اند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار