استاندار گلستان گفت: در دل این تنش‌ها و آشوب‌ها و فشارهایی که به مسلمانان وارد می‌شود دنیای استکبار به دنبال بلعیدن ثروت کشورهای اسلامی است.

استاندار گلستان: استکبار به دنبال بلعیدن ثروت کشورهای اسلامی است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از تسنیم از گرگان، هادی حق شناس صبح امروز در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه فرهنگیان اظهارداشت: دشمنان اگر ما را آرام بگذارند می‌توانیم در زمان‌های کوتاه به دستاوردهای مهم صنعتی دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به برخی از اقدامات دولت یازدهم و دوازدهم گفت: برداشت دوبرابری از مخازن مشترک پارس جنوبی، ساخت 50 سد بزرگ در کشور، افزایش 100 هزار عددی تخت‌ هتل‌ها و مراکز اقامتی، افزایش تولید بنزین و غیره در سایه تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی رخ داده است.

استاندار گلستان افزود: استقلال، به عنوان یکی از شعارهای اصلی جمهوری اسلامی امروز محقق شده و ما به رغم همه سختی‌هایی که داریم روی پای خودمان ایستاده‌ایم.

وی بیان داشت: درگیری‌های جهان برای کسب منافع حداکثری است و هرکسی در مقابل منافع استکبار ایستادگی کند، تحت فشار قرار می‌گیرد.

حق شناس گفت: در دل این تنش‌ها و آشوب‌ها و فشارهایی که به مسلمانان وارد می‌شود دنیای استکبار به دنبال بلعیدن ثروت کشورهای مسلمان است.

وی خاطرنشان کرد: در یک قرن گذشته هر وقت ایرانی‌ها خواستند سرنوشت خودشان را تعیین کنند غربی‌ها مداخله می‌کردند اما امروز جمهوری اسلامی در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار ایستادگی می‌کند و در ابعاد مختلف مستقل هستیم.

مازندرانی، رئیس دانشگاه فرهنگیان گلستان نیز در این مراسم گفت: ظرفیت علمی و پژوهشی هر کشور بر اساس توسعه یافتگی و تولیدات دانشگاهی سنجیده می‌شود.

وی اظهارداشت: دانشگاه‌ها ارتباط تنگاتنگی با تحولات اجتماعی دارند و بر همین اساس دانشگاه فرهنگیان به عنوان یک دانشگاه ماهر نقش بی‌بدیلی را در جامعه ایفا می‌کند.

مازندرانی گفت: به رغم شیوع کرونا و تعطیلی آموزش در بسیاری از کشورها ما توانستیم آموزش‌ها را در بستر فضای مجازی ارائه دهیم و این تهدید را تبدیل به فرصت کنیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار