معاون آموزش‌‌‌های عمومی و مهارتی(سما) استان گلستان از راه‌اندازی سامانه آموزش مجازی دانش‌آموزان مدارس متوسطه اول و دوم سمای استان گلستان خبر داد.

راه‌اندازی مدرسه مجازی سما در گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ مهدی غریب در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در گرگان با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم اجرای آموزش مجازی در مدارس اظهار کرد: سامانه آموزش‌های مجازی دانش‌آموزان مدارس سما با‌‌ توجه به آغاز سال تحصیلی و شیفت‌‌‌‌بندی آموزش در مدارس برای جبران کاهش زمان آموزش حضوری در گلستان راه‌اندازی شد.

غریب با قدردانی از همت و تلاش کارشناس حوزه فناوری و اطلاعات سمای گرگان عنوان کرد: سامانه آموزش مجازی و الکترونیکی دانش‌آموزان برای بهره‌مندی کامل دانش‌آموزان از آموزش، راه‌اندازی شده است.

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی(سما) استان گلستان افزود: دانش‌آموزان و دبیران مدارس سمای استان گلستان می‌توانند برای آموزش مجازی به این سامانه مراجعه کنند.

وی گفت: دانش‌آموزان می‌توانند با مراجعه به سامانه آموزش مجازی و الکترونیکی دانش‌آموزان سمای استان گلستان، امکان دریافت آنلاین کلاس‌های درس طبق جدول زمانبندی اعلام شده و نیز دریافت فایل ذخیره شده کلاس‌های درس را داشته باشند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار