مدیر کل آموزش و پرورش گلستان :

احسان گوهری راد گفت : اردوی مجازی راهیان نور در استان گلستان برگزار و ۲۰ هزار دانش آموز پایه دهم نظری و دوازدهم فنی و حرفه ای دختر و پسر مخاطب این طرح هستند.

20 هزار دانش آموز به اردوی مجازی راهیان نور اعزام می شوند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما ؛ احسان گوهری راد مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان در گفت و گو با خبرنگار گلستان ما اظهار کرد : راهیان نور یک بستر مناسب فرهنگی و معنوی برای تربیت و پرورش نسل جدید است.

گوهری راد گفت : از راویان و خادمان این اردوی دانش آموزی می خواهم با اخلاص، واقعیت های دفاع مقدس را از این فرصت فضای مجازی و شبکه شاد به دانش آموزان گلستانی منعکس نمایند.

وی با بیان اینکه این اردو در بستر فضای مجازی و همزمان در شبکه های مجازی و در بستر شبکه شاد، آپارات، روبیکا، ایتا و ... برگزار می‌شود، مخاطبین این اردوی مجازی را ۲۰ هزار دانش آموز پایه دهم نظری و دوازدهم فنی و حرفه ای دختر و پسر دانست .

مدیر کل آموزش و پرورش گلستان اضافه کرد : گروهی به مناطق عملیاتی اعزام شدند و انتشار تولیدات این مجموعه از سه شنبه ۵ اسفند تا پنج شنبه ۷ اسفند در ساعت های مشخص بصورت زنده و آفلاین آغاز می شود.

گفتنی است اردوی راهیان نور هر ساله در چنین روزهایی و در حوالی اسفند ماه با حضور دانش آموزان سراسر کشور برگزار می‌شد که امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و لغو  اردوی های راهیان نور کشور جهت پیشگیری از گسترش این بیماری، مدیران آموزش و پرورش سعی کردند بستری فراهم کنند تا دانش آموزان بتوانند به صورت مجازی از معارف شهدا بهره‌مند شوند و این بار با پای دل و روح خود به مناطق عملیاتی جنوب کشور در زمان هشت سال دفاع مقدس سفر کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار