معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان از تشکیل پرونده تخلف ۵۷ میلیارد ریالی برای سه واحد پرورش مرغ زنده در استان گلستان خبر داد.

۳ واحد مرغداری متخلف در گلستان شناسایی شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، علی اصغر اصغری پیش از ظهر جمعه در گفتگوی خبری اظهارکرد: بر اساس گزارش واصله از سازمان جهاد کشاورزی مبنی بر عدم همکاری سه واحد پرورش مرغ زنده در اخذ مجوز از دامپزشکی جهت ارسال محموله‌های مرغ پرورش داده شده به کشتارگاه های مجاز در داخل استان، موضوع مورد بررسی بازرسان این سازمان قرار گرفت.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان افزود: نظر به بخشنامه های سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، مبنی بر ممانعت از نگهداری گله های مرغ زنده توسط واحدهای پرورش مرغ، بیش از هفت هفته و بر اساس ارزیابی کارشناسان معاونت نظارت و بازرسی در ستاد سازمان صمت گلستان، پرونده سه واحد یادشده به استناد قوانین تعزیرات حکومتی مبنی بر احتکار محموله‌های گوشت مرغ به جهت سوء استفاده از شرایط کمبود، تشکیل شد.

وی بیان کرد: این پرونده به ارزش ۵۷ میلیارد ریال از سوی کارشناسان سازمان صمت استان تنظیم و پس از ثبت در سامانه برای رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار