نماینده ولی فقیه در استان قم گفت: بی‌تردید خون دانش آموزان بی‌گناه افغان و مردم مظلوم فلسطین، در رگ‌های جوانان غیور محور مقاومت جریان یافته و جریان انتقام سخت را که عبارت است از خروج کامل آمریکا و ایادی استکباری او از منطقه، سرعت خواهد بخشید.

خون دانش‌آموزان افغان و مردم فلسطین جریان انتقام سخت را سرعت خواهد بخشید

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایسنا؛ آیت‌الله سید محمد سعیدی با صدور پیامی ترور دختران افغانستانی و مردم فلسطین در روزهای اخیر را محکوم کرد که متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون…

حوادث تلخ کشتار بی رحمانه‌ی مسلمانان روزه دار افغانستان و فلسطین، در روزهای پاک و سرشار از معنویت رمضان، نشان از اوج خباثت دشمنان درنده خوی اسلام ناب محمدی دارد و رد چنگال منحوس شیطان بزرگ، در تک تک این جنایات بر چهره‌ی زنان و دختران و کودکان به خاک و خون کشیده شده، قابل مشاهده است.

آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث که در تولد نامشروع رژیم صهیونیستی و داعش منفور، نقش اساسی داشته و همواره این گونه غّده‌های سرطانی را حمایت کرده اند، باید بدانند، همچنان که رهبر حکیم و فرزانه انقلاب کرارا تأکید فرموده‌اند، افول هیمنه‌ی پوشالی شان حتمی و وعده‌ای صادق است! وهرگز اینگونه اعمال تروریستی، به بقای عمر منحوس و تمدید حضورشان در منطقه کمکی نخواهد کرد!

بی‌تردید خون دانش آموزان بی‌گناه افغان و مردم مظلوم فلسطین، در رگ‌های جوانان غیور محور مقاومت جریان یافته و جریان انتقام سخت را که عبارت است از خروج کامل آمریکا و ایادی استکباری او از منطقه، سرعت خواهد بخشید.

این جانب جنایات این روزها در قدس شریف و افغانستان مظلوم را به شدت محکوم نموده و در این حوادث فتنه گون، دست آمران و حامیان این جنایات، از جمله آمریکای خبیث را آلوده تر از مباشران سنگدل میدانم.

امید که با طلوع فجر و فرج منجی عالم بشریت ظلمات

 

ارسال نظر

آخرین اخبار