خانه مطبوعات استان گلستان در بیانیه‌ای ۲۸ خرداد را روز ناامید کردن دشمنان اعلام کرد.


بیانیه خانه مطبوعات گلستان برای حضور حداکثری در انتخابات

به گزارش گلستان ۲۴؛ خانه مطبوعات با نزدیک شدن به روز انتخابات بیانیه‌ای در این رابطه صادر کرد که به شرح زیر است:

انتخابات در کشور ما همواره نماد مردم‌سالاری دینی بوده و هست، ارج نهادن و دخیل کردن آرای مردمی در اداره امورات کشور یکی از بزرگ‌ترین دستاورد‌های انقلاب شکوهمند اسلامی است.

متاسفانه از مدت‌ها قبل دشمنان داخلی و خارجی که چشم دیدن اقتدار ایران را در جهان و منطقه نداشته و ندارند با فعالیت‌های سوء فرهنگی به دنبال دلسرد کردن همگان برای حضور در انتخابات هستند.

امروز ایران ما از یک سو با تهدید‌های فزاینده خارجی و از سوی دیگر با مشکلات اقتصادی و معیشتی و عدم تحقق برخی از اهداف انقلاب در داخل مواجه بوده و در کنار انتخاب دولتی کارآمد برای عبور از بحران‌های پیش‌رو و ترمیم اقتصاد، بیش از همیشه به همدلی، انسجام ملی و مشارکت حداکثری نیازمندیم.

مردم عزیز و انقلابی باید بدانند هربرگ رای و حضور آگاهانه و با بصیرت آنان در پای صندوق‌ها علاوه بر خنثی‌کردن توطئه‌های اقتصادی و فرهنگی دشمنان، تقویت پایه‌های نظام را به همراه دارد.

امروز به تعبیررهبر معظم انقلاب آن کسانی که باعث دلسردی مردم در انتخابات می‌شوند یقینا دلسوز آن‌ها نیستند چراکه چاره و علاج برون رفت از مشکلات، انتخاب درست است نه قهر با صندوق آراء.

خانه مطبوعات استان گلستان به نمایندگی از اهالی رسانه استان از تمام ملت عزیز ایران و هم استانی‌های گرامی دعوت می‌کند تا با مشارکت حداکثری در روز ۲۸ خرداد این روز را روز شکست اهداف دشمنان و منافقان داخلی و خارجی وسرآغاز یک تغییر بزرگ درجهت تحقق اهداف ملت تبدیل کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار