کانون قرآن و عترت دانشگاه گلستان با بهر‌ه‌مندی از توان‌، ایده‌ها و خلاقیت‌های دانشجویان علاقه‌مند زمینه فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی را در سال تحصیلی جدید فراهم آورد.

اعلام فراخوان دعوت به همکاری با کانون قرآن و عترت دانشگاه گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایکنا، کانون قرآن و عترت دانشگاه گلستان به‌منظور بهر‌ه‌مندی از توان‌ها، ایده‌های نو و خلاقیت‌ها اقدام به اعلام فراخوانی کرده است و از دانشجویان علاقه‌مند به امور قرآنی دعوت کرده تا در راستای تشکیل گروهی قوی و مجرب و فراهم آوردن زمینه فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی در سال تحصیلی جدید با این کانون قرآن همکاری داشته باشند و جهت اعتلای فرهنگ قرآن و اهل بیت(ع) گام بردارند.

این فراخوان ویژه دانشجویان دانشگاه گلستان است و علاقه‌مندان به منظور ثبت‌نام می‌توانند به آی دی تلگرامی hkalih مراجعه کنند.

از حوزه فعالیت‌های این کانون می‌توان به برگزاری کرسی‌های تلاوت و هم‌اندیشی قرآنی، مسابقات قرآنی، کلاس حفظ قرآن و ... اشاره کرد. همچنین از زمان شیوع بیماری کرونا فعالیت کانون بیشتر در فضای مجازی دنبال شده و علاقه‌مندان با دنبال کردن نشانی quran_gu در پیام‌رسان تلگرام می‌توانند از محتویات و برنامه‌های کانون بهره‌مند شوند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار