رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان اعلام کرد: کلیات بودجه پیشنهادی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ این دانشگاه در هجدهمین جلسه هیئت‌ امنا تصویب شد.

تصویب کلیات بودجه دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از آنا از گرگان، هجدهمین جلسه هیئت‌ امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان با حضور سیدمحمد بطحایی معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد گرگان برگزار و کلیات بودجه پیشنهادی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ این دانشگاه تصویب شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان در حاشیه این جلسه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا با تشریح مصوبات هجدهمین جلسه هیئت امنای این دانشگاه اظهار کرد: در این جلسه بودجه پیشنهادی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ واحدها و مراکز دانشگاهی استان مورد بحث و تبادل‌نظر قرارگرفت و پس از بررسی و رفع ابهامات، کلیات بودجه پیشنهادی به اتفاق آرا به تصویب هیئت امنا رسید.

حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری درباره چگونگی رسیدگی به تقاضای فروش املاک و اراضی مازاد استان گلستان عنوان کرد: در این جلسه با فروش اراضی مازاد واحدهای آزادشهر، گرگان و مرکز گمیشان به منظور تبدیل به احسن و تکمیل پروژه‌های عمرانی ناتمام منوط به رعایت قوانین دانشگاه آزاد اسلامی و ارزش‌گذاری دقیق و رعایت صرفه و صلاح دانشگاه موافقت شد.

وی در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود با آنا به بررسی عملکرد و دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان پرداخت و بیان کرد: با توجه به شیوع موج‌های کرونا، تعطیلی مشاغل و تحت تأثیر قرارگرفتن اقتصاد، یکی از دستاوردهای مهم این دانشگاه جذب دانشجو و رشد محسوس آمار دانشجویان بوده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان، اقدامات این دانشگاه را در حوزه درآمدهای غیرشهریه‌ای تشریح و تبیین کرد: با شناسایی نیازهای جامعه درباره اشتغال و درآمدزایی و با داشتن امکانات مناسب به انجام طرح‌های برون‌سپاری و عقد تفاهم‌نامه با دستگاه‌های اجرایی دولتی، خصوصی و نظامی اقدام کردیم و موفق شدیم در حوزه درآمدهای غیرشهریه‌ای اقدامات خوب و مناسبی انجام دهیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار