مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان گفت: این ستاد با دایر کردن چادر پاسخگویی و مشاوره کارآفرینی در شب های محرم در گلستان به سوالات جوانان در امر اشتغال پاسخ می دهد.

مشاوره شغلی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) طی شب های محرم در گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، محمدمهدی سلمان زاده شامگاه دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: ۱۰ هزار پرس غذای نذری در دهه دوم عزای امام حسین (ع) این ستاد با هدف برنامه های فرهنگی اجتماعی و با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه و هیئت عزاداری حسین جان (ع) گرگان طبخ و توسط هیئات و گروه های جهادی همکار ستاد، هر شب در حاشیه شهر توزیع می شود.

سلمان زاده گفت: با عنایت با برگزاری مراسم عزاداری امام حسین (ع) در دهه دوم محرم در امامزاده عبدالله (ع) گرگان طبخ و توزیع غذا هر شب در بین نیازمندان انجام می شود.

وی افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان در کنار این مراسم، با دایر کردن چادر پاسخگویی و مشاوره کارآفرینی بنیاد برکت، توسط تسهیلگران و مجریان طرح برکت به سوالات جوانان در امر اشتغال پاسخ می دهد که با استقبال خوبی هم همراه است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان بیان کرد: این ستاد در قالب طرح احسان الحسین (ع) در روزهای غدیر و محرم هم در سراسر استان حمایت‌های گسترده ای را به هیئات شاخص و خیریه‌های استان داشته است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار