جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گلستان و همکاری پلیس خراسان جنوبی ، یکی از سوداگران مرگ که قصد جابجایی مواد مخدر را داشت، شناسایی شد.

کشف 262 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ "فرزاد تاجره" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گلستان و همکاری پلیس خراسان جنوبی ، یکی از سوداگران مرگ که قصد جابجایی مواد مخدر را داشت، شناسایی شد.

وی افزود: متهم که با یک دستگاه اتوبوس قصد جابه جایی مواد افیونی را داشت با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی در ایست و بازرسی سهل آباد شهرستان نهبندان شناسایی و خودرو وی متوقف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو مورد نظر، 262 کیلو تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و یک قاچاقچی نیز دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان ضمن اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی، هوشمندی و اقتدار را دو ویژگی اصلی پلیس دانست و خاطرنشان کرد: پلیس گلستان با هوشیاری و اشراف اطلاعاتی قاطعانه با مخلان امنیت جامعه مقابله کرده و اجازه فعالیت های مجرمانه به قاچاقچیان و سوداگران مرگ را نخواهد داد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار