مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به اینکه ما هر چه داریم از قرآن و اهل بیت(ع) است، گفت: هیئات مذهبی مرکز چشمه تحولات و خدمت رسانی اجتماعی است.

هیئات مذهبی مرکز تحولات و خدمت رسانی اجتماعی هستند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، حجت الاسلام عباسعلی گرزین ظهر سه شنبه در آیین افتتاحیه کانون فارغ التحصیلان، خیریه و هیئت دانش آموزی دبیرستان دخترانه صدرای ولایت گرگان اظهار کرد: موسسه خیریه، هیئت و کانون فارغ التحصیلان این دبیرستان یک دانشگاه تربیتی و معنوی هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این مطلب که مرور و بازخوانی دانش فارغ التحصیلان این دبیرستان ها آثار و برکات فراوانی دارد، گفت: از ظرفیت و استعدادهای فارغ التحصیلان این دبیرستان ها در تحولات هدفمند در حوزه علوم انسانی حداکثر استفاده و بهره برداری را خواهیم داشت.

وی افزود: زیرساخت های شخصیتی و هویتی و ریشه های فارغ التحصیلان این دبیرستان قابل اعتقاد، قوی و اصیل است و این موضوع به شکل گیری سلامت جمعی آنها کمک می کند.

گرزین با بیان اینکه فارغ التحصیلان دبیرستان های صدرای ولایت، جهادی، خودجوش، انقلابی، علمی و مهارتی و در حوزه علوم انسانی تحول آفرین هستند، اضافه کرد: قرار است فارغ التحصیلان این دبیرستان ها جز کادرهای آینده مدیریتی، حقوقی، سیاسی، معرفتی و فکری نظام اسلامی شوند.

وی با اشاره به اینکه ما هر چه داریم از قرآن و اهلبیت (ع) است، گفت: هیئات مذهبی جای ارادت، رشد و پرورش یافتن به انوار مقدسه و مرکز چشمه تحولات و خدمت رسانی اجتماعی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اظهارکرد: محبت، عنایت، رحمت و کرامت امام حسین (ع) چشیدنی است و انسان باید آن را حس کند و اشک ریختن و عزاداری پل و ابزار است که اثر وجودی انسان را چندین برابر می کند.

وی یادآور شد: دبیرستان های صدرای ولایت دبیرستان هایی هستند که با اشارات رهبر معظم انقلاب که چندنمونه در کشور هستند تشکیل شده است برای اینکه در حوزه علوم انسانی ما بتوانیم کادرهای انقلابی، فکری و معرفتی برای نظام در حوزه علمی و دانشگاه تربیت کنیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار