دانشجویان عضو پایگاه تخصصی بسیج آیت الله تسخیری دانشگاه مذاهب اسلامی گنبدکاووس با حضور بر سر مزار سردار دلها به نیابت از مردم استان گلستان با آرمانهای این شهید والامقام تجدید بیعت کردند.

دانشجویان اهل سنت گلستان زائر مزار سردار دلها

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایسنا، سردار سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی در طی سالهای عمر شریف و با برکت خود همواره نماد وحدت، برادری و خیرخواهی برای آزادگان جهان و به ویژه امت بزرگ اسلامی در سرتاسر دنیا بود. نگاه اندیشمندانه، راهبردی و به دور از تعصبات او الگویی بود برای همه فعالان سیاسی، فرهنگی، نظامی و حتی دانشگاهی کشور.

شهادت این مجاهد وارسته نیز بار دیگر تبدیل به محملی شد برای تبلور وحدت و یکپارچگی ملت شریف ایران و امت بزرگ اسلامی در برابر استکبار و بدخوان این امت یکپارچه و متحد که حضور گریان اقشار، ادیان و مذاهب مختلف در مراسم تشییع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی تنها گوشه ای از تجلی این مهم بود.

دانشجویان اهل سنت گلستان زائر مزار سردار دلها

دانشجویان اهل سنت گلستان زائر مزار سردار دلها

حال و در نزدیکی ایام دومین سالگرد شهادت ایشان دانشجویان اهل سنت دانشگاه مذاهب اسلامی که از اعضای شورای پایگاه تخصصی بسیج آیت الله تسخیری این دانشگاه نیز هستند با سفر به شهر کرمان بر سر مزار سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی حاضر شده و به نیابت از مردم شریف استان گلستان به زیارت پرداختند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار