حسینی گفت: دوره ملی آموزش مجازی مهارت‌های ‌امر ‌به ‌معروف ‌و ‌نهی‌ از منکر شامل مهارت های ویژه ضابطان در گلستان آغاز شد.

دوره ملی آموزش مهارت‌های‌ امر ‌به ‌معروف‌ و‌ نهی‌ از منکر ویژه ضابطان در گلستان آغاز شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ مریم سادات حسینی به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: دوره ملی آموزش مجازی مهارت‌های ‌امر ‌به ‌معروف ‌و ‌نهی‌ از منکر شامل مهارت های ویژه ضابطان در گلستان آغاز شد.

 

معاون رسانه، فرهنگسازی و آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان افزود: این دوره آموزشی از روز (شنبه 27 آذر) همزمان با سالروز شهادت بزرگ آمر به معروف و نهی از منکر به مدت 16 هفته آغاز شده است.

 

وی ادامه داد: آشنایی با مهارت های جامعه شناختی و روان شناختی در امر به معروف و نهی از منکر، مخاطب شناسی، فن بیان و مهارت های ارتباط موثر، مباحث حقوقی مرتبط با ضابطان امر به معروف و نهی از منکر و اصول رفتار حرفه ای و اختیارات ضابطان از اهداف و موضوعات این دوره آموزش است.

 

حسینی با اشاره به مزایای این دوره آموزشی گفت: قبول شدگان در آزمون پایانی پس از طی سایر مراحل قانونی، کارت ضابط امر به معروف و نهی از منکر را دریافت می کنند.

 

وی ادامه داد: گواهی دوره به عنوان آموزش ضمن خدمت در ادرات و سازمان ها قابل پذیرش است.

 

معاون رسانه، فرهنگسازی و آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان با بیان اینکه شرکت در دوره برای عموم آزاد و رایگان است، گفت: علاقمندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت امر به معروف و نهی از منکر کشور به نشانی https://setad-abm.ir  مراجعه کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار